Alessandro Bastoni slaví branku pro Steph Curry, ale přiznává, že Inter byl v prvním poločase “pohlcen” Romou

Alessandro Bastoni, italský fotbalový obránce, odhalil, že jeho oslava po vstřelení gólu byla pocta basketbalistovi Stephu Currymu. Bastoni přiznal, že první poločas zápasu s AS Řím byl pro Inter Milán náročný, protože prohrávali 1:2. Po brankách Gianluca Manciniho a Stefana El Shaarawyho se zdálo, že Inter bude mít potíže. Nicméně, Marcus Thuram vyrovnal, Angeliño dal vlastní gól a v nastaveném čase Bastoni dokonal protiútok, který znamenal konečné vítězství Interu 4:2.

“Během prvního poločasu jsme hráli strašně, nehráli jsme svou hru a Řím nás zcela zničil. Trenér nám v poločase řekl, abychom se vrátili ke svým zvyklostem, a to jsme po přestávce udělali,” uvedl Bastoni v rozhovoru pro DAZN. “Více než taktikou si myslím, že zápasy vyhráváte svou mentální přístupem. Roma byla silnější a agresivnější než my v prvním poločase, pohltila nás, ale ve druhém jsme se přepnuli.”

Bastoni vstřelil vzácný gól a vyjádřil svůj obdiv k jinému sportovci svou oslavou. “Už jsem dlouho nedal gól, takže jsem za to rád. NBA miluji a Steph Curry je pro mě inspirací, takže jsem chtěl udělat tuhle oslavu.”

Vítězství nad Juventusem a Římem je nejlepší přípravou na osmifinálové utkání Ligy mistrů proti Atlétiku Madrid. “Je to klíčové vítězství, které nás nabíjí adrenalinem na zbytek týdne. Jsme motivovaní, víme, co to znamená postoupit a známe bolest porážky ve finále. Chceme jít až do konce, tentokrát s odlišným výsledkem.”

Díky těmto výsledkům se Inter Milán dostal do sedmibodového vedení v tabulce, přičemž odehrál stejný počet zápasů jako druhý Juventus.

FAQ:

1. Jaké bylo skóre zápasu mezi Interem Milán a AS Řím?
Během zápasu Inter Milán s AS Řím byl stav nerozhodný, ale Inter nakonec vyhrál 4:2.

2. Jaké byly branky v tomto zápase?
Gianluca Mancini a Stefan El Shaarawy skórovali pro AS Řím, Marcus Thuram vyrovnal stav a Angeliño dal vlastní gól. O vítězství Interu se postaral Alessandro Bastoni.

3. Jaké byly dojmy Alessandra Bastoniho z prvního poločasu?
Bastoni přiznal, že první poločas byl pro Inter Milán náročný, protože prohrávali. Řím hrál lépe a byl silnější a agresivnější.

4. Který basketbalista je pro Alessandra Bastoniho inspirací?
Alessandro Bastoni oslavil svůj vstřelený gól jako pocta basketbalistovi Stephu Currymu.

5. Jaké výhry jsou důležité pro Inter Milán v přípravě na nadcházející utkání Ligy mistrů?
Vítězství nad Juventusem a Římem jsou důležitými výhrami, které Interu dávají adrenalin do zbytku týdne a motivují je v osmifinálovém utkání Ligy mistrů proti Atlétiku Madrid.

6. Jaká je aktuální pozice Interu Milán v tabulce?
Díky těmto výsledkům se Inter Milán dostal na sedmibodové vedení v tabulce, přičemž odehrál stejný počet zápasů jako druhý Juventus.

Klíčové termíny:

– Inter Milán: italský fotbalový tým
– AS Řím: italský fotbalový tým
– gól: bod udělený za umístění míče do soupeřova brankoviště
– poločas: část zápasu, která je rozdělena na dvě stejně dlouhé části
– vlastní gól: gól, který hráč dal do vlastní branky
– osmifinále: fáze turnaje, ve které zbývá 16 týmů
– Liga mistrů: prestižní fotbalový turnaj, který se koná každý rok mezi nejlepšími evropskými kluby
– Atlético Madrid: španělský fotbalový tým

Související odkazy:

Inter Milán
Juventus
Liga mistrů
Atlético Madrid