Argentinský národní fotbalový tým se chystá na zápas s Guatemalou na stadionu FedEx Field

Argentinský národní fotbalový tým plánuje před Copa América odehrát přátelský zápas s Guatemalou na stadionu FedEx Field. To potvrdili informovaní lidé. Tímto zápasem se Argentina připraví na slavný jihoamerický turnaj, který se bude konat na 14 amerických místech od 20. června do 14. července.

Tato událost přinese do Washingtonu hvězdu světového fotbalu Lionela Messiho, a to již podruhé během tří měsíců. Messi je plánován na zápas proti Guatemale, který se uskuteční šest dní před zahájením Copa América. Tento přátelský zápas bude Argentině sloužit jako poslední doladění před turnajem.

Argentina se také chystá na druhý zápas v USA před Copa América. Podrobnosti o plánech vyjde brzy, neboť Argentinská fotbalová asociace je očekává. Washington byl před volbou místa konání turnaje Copa América potenciálním kandidátem, ale nakonec nebyl vybrán. Stadion FedEx Field se však stal ideálním místem pro přátelské zápasy před turnajem díky své poloze.

Copa América je považována za třetí nejdůležitější mezinárodní turnaj po Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Argentina je momentálně na prvním místě žebříčku FIFA, zatímco Guatemala se nachází na 108. místě. Organizátoři musí upravit hřiště, aby splňovalo mezinárodní normy pro fotbal. Na stadionu FedEx Field budou některá sedadla odstraněna, aby se vytvořil dostatečně široký herní prostor.

Argentina se chystá na svou cestu za obhajobou titulu na Copa América, bude hrát proti Kanadě nebo Trinidadu a Tobagu, Chile a Peru. Lionel Messi, který je osmkrát světovým hráčem roku, je klíčovou figurou argentinského týmu a je očekáváno, že se přátelského zápasu proti Guatemale zúčastní. Tento zápas bude zajímavým zpestřením fotbalového léta v USA a fanoušci se mohou těšit na lahůdku ve vidění jednoho z největších fotbalových talentů světa.

Často kladené otázky (FAQ):
1. Kdy se bude konat zápas mezi Argentinou a Guatemalou?
– Zápas se uskuteční šest dní před zahájením Copa América.

2. Kde se bude zápas hrát?
– Zápas bude hrán na stadionu FedEx Field ve Washingtonu.

3. Proč hraje Argentina přátelské zápasy před turnajem?
– Argentina se připravuje na slavný jihoamerický turnaj Copa América a tyto zápasy slouží jako poslední doladění před turnajem.

4. Jaká je momentální pozice Argentiny a Guatemaly v žebříčku FIFA?
– Argentina je na prvním místě žebříčku FIFA, zatímco Guatemala se nachází na 108. místě.

5. Musí se na stadionu FedEx Field něco upravit pro splnění mezinárodních fotbalových standardů?
– Ano, některá sedadla budou odstraněna, aby se vytvořil dostatečně široký herní prostor.

Důležité termíny a odborné pojmy:
– Copa América: Jihoamerický fotbalový turnaj, považovaný za třetí nejdůležitější mezinárodní turnaj po Mistrovství světa a Mistrovství Evropy.
– FIFA: Mezinárodní fotbalová federace.
– Lionel Messi: Argentinský fotbalista, osmkrát světový hráčem roku.

Svým zápasem proti Guatemale v rámci přípravy na Copa América, argentinští fotbalisté nabízí fanouškům ve Washingtonu jedinečnou příležitost vidět jednoho z největších fotbalových talentů světa v akci.

Souběžně s tím se Argentina chystá na svou cestu za obhajobou titulu na Copa América, kde se utká s Kanadou nebo Trinidadem a Tobagem, Chile a Peru. Argentina se na turnaj velmi pečlivě připravuje, a proto je aktuálně na prvním místě žebříčku FIFA.

Tento přátelský zápas je pro argentinský tým velmi důležitý a přinese do Washingtonu hvězdu světového fotbalu Lionela Messiho, který je klíčovou figurou týmu. Stadion FedEx Field se stal ideálním místem pro přátelské zápasy před turnajem díky své poloze.

Související odkazy:
Oficiální stránka Copa América
Oficiální stránka FIFA