Arsenal se snaží podepsat Ivana Toneyho tento léto

Arsenal doufá, že letos léto uskuteční přestup Ivana Toneyho, talentovaného útočníka z Brentfordu. Toney byl minulý měsíc silně spojován s přestupem do Arsenalu, ale nakonec zůstal v Brentfordu poté, co se vrátil na hřiště po zákazu za porušení pravidel sázení FA. Avšak, podle informací Mirror Football, se zdá, že v Brentfordu jsou rezignováni na to, že Toney přestoupí na konci sezony a že mezi Arsenalem a Chelsea proběhne přímá bitva o jeho podpis. Gunners jsou favority a Brentford již podepsal nového útočníka, který ho nahradí. Klub oznámil v pátek dohodu o přestupu Igora Thiaga z belgického klubu Club Brugge, a 22letý hráč oficiálně přestoupí do Brentfordu 1. července.

Arsenal má za sebou skvělou formu a míří do důležité série zápasů, včetně utkání ve čtvrtfinále Ligy mistrů proti Portu. Poslední čtyři zápasy vyhráli Gunners a vstřelili 16 branek. V současné době se nacházejí pouze o dva body za lídry tabulky, Liverpoolem.

Nejnovější zprávy z Arsenalu také zahrnují varování ohledně možností přestupu Kyliana Mbappého a potenciálního příchodu středopolaře Martina Zubimendiho z Real Sociedad. Ale bude zajímavé sledovat, jak se tyto situace vyvíjí v následujících měsících.

Sledujte souboj o titul v Premier League s nejlepšími nabídkami Sky Sports!

Časté dotazy (FAQ):
1. Kdo je Ivan Toney a jaký je jeho přestupní status?
Ivan Toney je talentovaný útočník z Brentfordu, který je spojován s přestupem do Arsenalu. Brentford se zdá rezignovaný na jeho přestup, a mezi Arsenalem a Chelsea probíhá bitva o jeho podpis. Momentálně je Toney ve zbytečnosti za porušení pravidel FA.

2. Kdo je Igor Thiago a jakou roli hraje v přestupu?
Igor Thiago je 22letý hráč z Club Brugge, který byl podepsán Brentfordem jako náhrada za Ivana Toneyho. Jeho přestup by měl proběhnout 1. července.

3. Jaká je aktuální forma Arsenalu?
Arsenal je v skvělé formě, vyhrál posledních čtyři zápasy a vstřelil 16 branek. Momentálně jsou jen o dva body za lídrem tabulky, Liverpoolem.

Definice klíčových termínů:
– Přestup: Přesun hráče z jednoho klubu do jiného klubu za určitou částku peněz.
– Útočník: Hráč, který se specializuje na útočení a vstřelování gólů.
– Porušení pravidel sázení FA: Toney byl potrestán zákazem účasti na zápasech za porušení pravidel sázení od Fotbalové asociace (FA).

Navrhované související odkazy:
Arsenal: Oficiální stránka Arsenalu.
Chelsea: Oficiální stránka Chelsea.
Sky Sports: Informace o Premier League a fotbale obecně.