Arsenal udržuje stejnou sestavu pro zápas s Burnley

Ve středečním zápase proti Burnley trenér Mikel Arteta vsadil na stejnou sestavu hráčů, která minulý víkend porazila West Ham United v poměru 6:0. To znamená, že David Raya bude opět bránit a v obranné čtveřici se objeví Ben White, William Saliba, Gabriel a Jakub Kiwior.

Ve středu zálohy se vytvoří trojice Martin Odegaard, Kai Havertz a Declan Rice, zatímco v útoku startují Bukayo Saka, Gabriel Martinelli a Leandro Trossard. Emile Smith Rowe, který minulý týden chyběl kvůli kotníkovému zranění, je nyní zpět a bude se nacházet na lavičce náhradníků.

Není však třeba se spoléhat na Alexe Zinchenka, Jurriena Timbera, Takehiro Tomiyasu, Thomase Parteye, Fabia Vieiru a Gabriela Jesuse, kteří jsou stále nedostupní z důvodu zranění. Portugalský záložník Mauro Bandeira je opět na lavičce, stejně jako loni proti West Hamu. Mezi náhradníky se objevuje také dvacetiletý odchovanec akademie James Sweet.

Nicméně ani James, ani Mauro dosud nenastoupili za první tým. Z 20členného kádru vypadli Ethan Nwaneri a Reuell Walters úplně. Domácí tým Burnley zůstává nezměněný po své porážce 1:3 od Liverpoolu minulý víkend.

Sestava Arsenalu: Raya, White, Saliba, Gabriel, Kiwior, Rice, Havertz, Odegaard, Saka, Martinelli, Trossard. Náhradníci: Ramsdale, Cedric, Sweet, Jorginho, Elneny, Smith Rowe, Bandeira, Nelson, Nketiah.

Copyright 2024 The Arsenal Football Club Limited. Použití citace z tohoto článku je povoleno za předpokladu, že bude udělen vhodný kredit webu www.arsenal.com jako zdroji informací.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaká sestava hráčů byla zvolena pro zápas proti Burnley?

Do zápasu proti Burnley trenér Mikel Arteta vsadil na stejnou sestavu hráčů, která minulý víkend porazila West Ham United v poměru 6:0. Branku bude opět hájit David Raya a v obranné čtveřici se objeví Ben White, William Saliba, Gabriel a Jakub Kiwior. Ve středu zálohy se vytvoří trojice Martin Odegaard, Kai Havertz a Declan Rice, zatímco v útoku startují Bukayo Saka, Gabriel Martinelli a Leandro Trossard. Emile Smith Rowe, který minulý týden chyběl kvůli kotníkovému zranění, je nyní zpět a bude se nacházet na lavičce náhradníků.

2. Které hráče nelze využít z důvodu zranění?

Trenér Mikel Arteta nemůže spoléhat na Alexe Zinchenka, Jurriena Timbera, Takehiro Tomiyasu, Thomase Parteye, Fabia Vieiru a Gabriela Jesuse, kteří jsou stále nedostupní z důvodu zranění. Portugalský záložník Mauro Bandeira je opět na lavičce, stejně jako loni proti West Hamu. Mezi náhradníky se objevuje také dvacetiletý odchovanec akademie James Sweet.

3. Kteří hráči nyní nejsou součástí prvního týmu?

Z 20členného kádru Arsenalu vypadli Ethan Nwaneri a Reuell Walters úplně. James Sweet a Mauro Bandeira se zatím neuvedli za první tým.

4. Jak dopadl minulý zápas proti Liverpoolu?

Domácí tým Burnley utržil porážku 1:3 od Liverpoolu minulý víkend.

Související odkazy:
www.arsenal.com (oficiální stránka Arsenalu)