Bayern Mnichov fanoušci se dlouho dělili na téma pozice Thomase Tuchela jako hlavního trenéra klubu. Nedávné špatné výkony, včetně porážky Bayernu 3:0 od aspirantu na titul Bayeru Leverkusen, vyvolaly pochybnosti ohledně Tuchelovy pozice, když stále více fanoušků žádá jeho odvolání.
Ačkoli Bayern v této sezóně z pohledu počtu bodů nevypadá špatně, Thomas Tuchel nedokáže předvést dobré výsledky ve velkých zápasech za Bayern Mnichov. Bayern se pod Tuchelem ještě nepodařilo porazit ani Leverkusen ani Leipzig, předváděl slabou hru v loňské porážce v Lize mistrů proti Manchester City a ve letošním ročníku Ligy mistrů také nepřesvědčil. Navíc Bayern byl vyřazen v DFB Pokalu týmem Saarbrücken třetí ligy, který sice nemusí být silný tým, ale vyřazovací utkání v turnaji se určitě dá považovat za velký zápas.
Přesto je představenstvo Bayernu rádo, že pokračuje s Tuchelem na lodi. Jak oznámil novinář Sky Sports Florian Plettenberg, generální ředitel Bayernu Jan-Christian Dreesen uvedl, že “se nic nezměnilo” co se týče Tuchelovy pozice.
Potvrzujíc, že Tuchelova pozice je v bezpečí, ředitel pokračoval: “Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale teď se musíme dívat dopředu. Zasloužená porážka, ale nevzdáme se.”
Zatímco představenstvo se zdá být spokojeno s pokračováním s Tuchelem, fanoušci to většinou nemusí s touto volbou souhlasit.
Proč tedy nepřivést Hanse Flicka alespoň do konce sezóny? V této fázi může klub situaci přehodnotit a rozhodnout, zda chce pokračovat s Flickem nebo se přesunout na někoho jiného, například na Sebastiana Hoenesse z Stuttgartu nebo dokonce na Xabiho Alonsa.

Hledáte podrobnější hodnocení zápasu, nebo si chcete jen užít naši bezradnost? Potom se podívejte naši podcast po zápase! Chuck a INNN mluví o Tuchelových nedostatcích a o tom, proč Bayern Mnichov byl nadřazen Bayeru Leverkusen. Poslechněte si ho níže nebo na Spotify.

Jak vždy si ceníme veškerou podporu!

FAQ:

1. Kdo je Thomas Tuchel?
Thomas Tuchel je hlavní trenér klubu Bayern Mnichov.

2. Jaké jsou pochybnosti ohledně Tuchelovy pozice?
Nedávné špatné výkony Bayernu, včetně porážky 3:0 od Bayeru Leverkusen, vyvolaly pochybnosti ohledně Tuchelovy pozice jako hlavního trenéra klubu.

3. Jak je Bayern Mnichov na bodovém žebříčku?
Bayern Mnichov se na bodovém žebříčku této sezóny neumisťuje špatně.

4. Proč mají fanoušci pochybnosti o Tuchelově pozici?
Tuchel nedokázal předvést dobré výsledky ve velkých zápasech za Bayern Mnichov. Klub se Tuchelem neporazil ani Bayer Leverkusen ani Leipzig, a také se neosvědčil v Lize mistrů.

5. Je Tuchelova pozice v bezpečí?
Ano, generální ředitel Bayernu, Jan-Christian Dreesen, potvrdil, že se Tuchelova pozice nezměnila.

6. Proč fanoušci navrhují přivést Hanse Flicka alespoň do konce sezóny?
Fanoušci mají pochybnosti o Tuchelových výkonech a navrhují přivést Hansa Flicka do klubu alespoň do konce sezóny. To by klubu umožnilo situaci přehodnotit a rozhodnout o budoucnosti Tuchela.

7. Kde si mohu poslechnout podcast po zápase?
Podcast po zápase je k dispozici níže nebo na Spotify.

Termíny:

– Bayer Leverkusen: https://www.bayer04.de/
– Leipzig: https://www.dierotenbullen.com/
– Liga mistrů: https://www.uefa.com/uefachampionsleague/
– DFB Pokal: https://www.dfb.de/dfb-pokal/
– Saarbrücken: https://www.fc-saarbruecken.de/
– Hans Flick: Bez jasného odkazu
– Sebastian Hoeness: Bez jasného odkazu
– Xabi Alonso: Bez jasného odkazu

Související odkazy:

– Bayern Mnichov: linka
– Sky Sports: linka
– Spotify: linka