Bayern Munich Eyeing Fikayo Tomori as Potential Replacement for De Ligt

Bavorský klub Bayern Mnichov zvažuje verzačku s hvězdou AC Milán Fikayem Tomorim, což by znamenalo odchod Matthijsa de Ligta. De Ligt se již netěší příliš velké důvěře trenéra Thomase Tuchela a v případě jeho setrvání v klubu po letní přestávce by pravděpodobně odešel.

Podle zpráv plánuje Manchester United posílit svoje řady pro sezónu 2024-2025 a dvěma možnými posilami jsou Gleison Bremer a Matthijs de Ligt. Právě kvůli této strategii se přímo týká Juventusu a AC Milán. Juventus však vyžaduje za Bremera částku minimálně 70 milionů eur a není ochoten ho levně prodat.

Naopak Bayern vidí potenciál v Fikayovi Tomorim jako možném náhradníkovi pro De Ligta v letním přestupovém období. Nizozemský obránce již není první volbou trenéra Tuchela a pokud zůstane trenérem i po letní pauze, De Ligt pravděpodobně klub opustí.

Zda se Manchester United rozhodne pro De Ligta nebo pro Bremera, zůstává zatím nejasné. Bremer je klíčovým hráčem pro trenéra Maxe Allegriho a jeho odchod by pomohl finančně posílit Juventus. Manchester United však sleduje i jeho předchůdce De Ligta, který ve svém posledním utkání proti Bayeru Leverkusen sice byl zdravotně fit, ale neseděl na lavičce.

Tato situace přinese napětí do nadcházejícího přestupového období a bude zajímavé sledovat, jak se vše vyvine. Bayern Mnichov hledá skvělou posilu do své obrany, zatímco Manchester United se snaží posílit svůj tým do dlouhodobé budoucnosti.

Frequently Asked Questions (FAQ):

1. Proč zvažuje Bayern Mnichov verzačku s Fikayem Tomorim?
Bayern Mnichov zvažuje verzačku s Fikayem Tomorim jako možným náhradníkem pro Matthijsa de Ligta, který již netěší příliš velké důvěry trenéra Thomase Tuchela.

2. Kdo se zajímá o Gleisona Bremera a Matthijse de Ligta?
Manchester United se zajímá o Gleisona Bremera a Matthijse de Ligta jako možné posily do svého týmu pro sezónu 2024-2025.

3. Jakou částku žádá Juventus za Gleisona Bremera?
Juventus žádá za Gleisona Bremera částku minimálně 70 milionů eur a není ochoten ho levně prodat.

4. Co by se mohlo stát s Matthijsem de Ligtem?
Pokud Matthijs de Ligt zůstane v klubu po letní přestávce, pravděpodobně by klub opustil, protože již není první volbou trenéra Tuchela.

5. Jaká je situace ohledně rozhodnutí Manchester United mezi De Ligtem a Bremerem?
Zatím je nejasné, zda se Manchester United rozhodne pro Matthijse de Ligta nebo Gleisona Bremera jako posilu. Oba hráči jsou sledováni, ale přesné rozhodnutí není známo.

Related links:
Oficiální web Bayern Mnichov
Oficiální web Manchester United
Oficiální web Juventus