Brilantní výkony klíčových hráčů při vítězství Realu Madrid nad Gironou

Real Madrid se nepopulárně rozhodl a vyhrál nad Gironou 5:0 díky skvělým výkonům svých hráčů. Andriy Lunin si přestože nečelil ani jedné střele v první půli, dokázal využít možnost prorazit přes Gironovu obranu a především při rozehrávce byl mírně pomalý.
Lucas Vazquez se svými skvělými přechodovými míči přihrával Toni Kroosovi. Myslel si, že na něj je skvělý záložník proti Saviovi, jednomu z nejlepších křídel ve španělské lize. Dani Carvajal se mimo svou klasickou pozici pravého beka herecky vypořádal s levou středovou obranou vedle Tchouameniho.
Tchouameni si vedl dobře ve výškových soubojích i odkladech v pokutovém území. Skvěle rozdával míče z obrany a přesně je přihrával svým spoluhráčům.
Ferland Mendy si také připsal další dobrou výkon, kdy dokázal přenést míč za obranu a vymanit se ze soupeřového tlaku. Udržel Tska velmi tiše.
Eduardo Camavinga se výborně zapojoval do bojů proti Yanu Cuotovi. Společně s Valverdem dokázali pokrýt velkou část hřiště. Čtvrt hodiny před koncem byl blízko penaltě, když si s míčem individualistickým způsobem připravoval faul Juanpeho.
Toni Kroos se stal středobodem všech Madridských akcí. Jeho diagonální přihrávky na Rodrygo nebo Lucase Vazqueze způsobily zmatek v obraně Girony. Před poločasem odpálil deset perfektních dlouhých míčů na své spoluhráče.
Fede Valverde byl srdcem středu pole a výborně pomáhal svým spoluhráčům v defenzivě. Blokoval gironský útok v levé polovině pořádně se chovající tým žádal trest od obrany.
Vinicius Junior se stal hrdinou utkání, když ve 5. minutě zázračným zakřiveným pravým kopem využil volného prostoru ve vápně, který zanechal Yan Cuoto. Jeho majstrovským přihrávkou venkem levou nohou poskytl v prvním poločase Bellinghamovi druhou branku. Celý zápas trápil Yan Cuotou, když se bezchybně držel míče. Třetí branka byla úžasná. Vyrovnal si z raně dna od Yan Cuoty v čtvrté brance – byl přítomen při každé brance. Opustil zápas uznáním stojícího ovacemi ze Santiago Bernabeu.
Rodrygo byl spíše jako pravé křídlo se zároveň defenzivními povinnostmi sledovat Miguelovy útoky. Spojení a dynamismus mezi Rodrygem- Bellinghamem- Vinim byl úžasný. Skvěle se propojil s přihrávkou Tchouameni a skoro ji hlavou proměnil. V jednu hodinu hry vstoupil do šesté minuty se senzační sololackým během, začal na polovině hřiště a vstoupil do pokutového území.
Jude Bellingham hrál jako číslo devět, centrál a v čele tlačil zeshora. Byl člověkem, který měl na starosti Viniciusovu úvodní branku, aby vytvořil další místo pro Brazilce tím, že připnul Erica Garcii. Vsítil dvě skvělé branky: jednu během dalšího průniku do brány, kde porazil brankáře driblinkem, a druhý gól, při střílení do míčového běhu po Viniho briliantním průběhu. Musel odejít kvůli zranění a doufám, že to byla opatrnost před zápasem Ligy mistrů s Leipzigem.
Náhrady:
Brahim Diaz hrál na pravém křídle a stěhoval Rodryga na střed po Bellinghamově zranění. Ukázal svou kontrolu při výhozu z letadla. Vynikajícím způsobem se dostal před obránce a přitahoval na sebe fauly.
Joselu nahradil Rodryga hrál jako tradiční útočník. Zahrál 90. penalizaci a trefil tyč.
Luka Modric vystřídal Toniho Kroose na středu hřiště kolem sedmdesáté minuty.
Fran Garcia se v posledních 15 minutách zápasu dobře uplatnil proti Saviovi. Dobře se dostal na pole a uskutečnil na Fran García příjemný krájený odkop. Soběstačně přišel ke špatné střele pozdě ve hře, když byl uvolněn Branim.
Arda Guler konečně debutoval na Santiago Bernabeu. Naštval Yan Cuotu svou rychlobrankou v pokutovém území na pátou minutu.

FAQ:

1. Co je výsledek zápasu mezi Real Madrid a Gironou?
Real Madrid vyhrál nad Gironou 5:0.

2. Kdo byl hrdinou utkání?
Hrdinou utkání se stal Vinicius Junior, který vstřelil tři branky.

3. Jaký přínos měl Lucas Vazquez ve hře Realu Madrid?
Lucas Vazquez přihrával skvělé přechodové míče Toni Kroosovi a způsobil zmatek v obraně Girony.

4. Jak se v utkání prosadil Jude Bellingham?
Jude Bellingham vstřelil dvě skvělé branky a byl zodpovědný za úvodní branku Viniciuse Juniora.

5. Kdo byl v utkání výrazným hráčem v středu pole?
Fede Valverde byl srdcem středu pole a výborně pomáhal svým spoluhráčům v defenzivě.

6. Kdo byl náhradou za zraněného Bellinghama?