Erik ten Hag vidí v Kobbie Mainooovi v Manchester United nadějný potenciál

Erik ten Hag se domnívá, že spolupráce s Casemirem pomůže záložníkovi Manchesteru United, Kobbie Mainoovi, dosáhnout jeho plného potenciálu. Nedělní návštěva u Aston Villy se chystá být již čtvrtým po sobě jdoucím zápasem, ve kterém oba hráči začínají společně od chvíle, kdy se Casemiro vrátil do hry po zranění proti Newportu.

United vyhráli každý zápas, ve kterém spolu tito dva hráči hráli, čímž přinesli větší stabilitu do středu pole, ale výběr hvězd trvalo nějakou dobu, než se na Old Trafford sladily. Mainoo zmeškal první tři měsíce sezóny kvůli zranění kotníku, zatímco Casemiro při svém návratu chyběl kvůli zranění hamstringu, což znamená, že se poprvé spojili až koncem ledna.

“Jsem rád, že je zpátky,” řekl Ten Hag o Casemirovi. “Pro Kobbieho může hodně z něj vyčerpat. Kobbie je velmi vstřícný hráč a Casemiro má velké zkušenosti. Kobbie se od něj může hodně naučit a to urychlí jeho vývoj. Jsem rád, že ho máme a když hrají spolu, mohou si vzájemně pomáhat.”

Když se Ten Hag zeptal, zda mají dva hrači silnou pouto, odpověděl: “Jistě, Casemiro bere na sebe tu zodpovědnost, mluví s ním. Vidím to ve šatně, na hřišti, na tréninku, v zápasech. Dívá se na svou vlastní hru, ale snaží se pomáhat a podporovat Kobbieho.”

Casemiro je jedním z řady klíčových hráčů, kteří se nedávno vrátili do zdravotních problémů, ačkoli Lisandro Martínez utrpěl zranění kolena proti West Hamu, které ho vyřadí na dva měsíce.

“Vidíte, jak jsme po dlouhou dobu postrádali velmi důležité hráče, jako jsou Casemiro, Lisandro Martínez, Luke Shaw a další,” řekl Ten Hag. “Ale vidíte účinek hráče, když je přítomen, jako Casemiro, přidá vám klid a rozvahu na míči, dá vám více možností.”

United se zoufale snaží vrátit do Ligy mistrů, ale zaostávají o osm bodů za soupeřem Aston Villou, která na začátku víkendu obsadila čtvrté místo, takže výhra je pro ně důležitá, pokud chtějí zmenšit rozdíl. Pokud by United zvítězili, byla by to teprve druhá příležitost v této sezóně, kdy vyhráli tři zápasy v řadě Premier League.

Po lednovém přestupovém období, kde Ten Hag přiznal, že klub nemohl podepsat nové hráče kvůli finančnímu fair-play, by neúčast v této prestižní soutěži byla překážkou pro jejich potenciální obchody v létě.

“Je velmi důležité hrát Ligu mistrů, to je jasné, nemusíme o tom diskutovat,” řekl Ten Hag. “Jaký bude přesný dopad [neúčasti], to momentálně nevím. Máte větší finanční sílu, když se dostanete do Ligy mistrů, a to je naším cílem, naprosto.”

Často kladené otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

1. Kdo je Kobbie Mainoo?
Kobbie Mainoo je záložník Manchesteru United.

2. Jaká je spolupráce mezi Mainooem a Casemirem?
Spolupráce mezi Mainooem a Casemirom může Mainooovi pomoci dosáhnout jeho plného potenciálu.

3. Jaký je výsledek zápasů, ve kterých hrají oba hráči?
Manchester United vyhrál každý zápas, kde oba hráči hráli, což přineslo větší stabilitu do středu pole.

4. Proč trvalo nějakou dobu, než se oba hráči sladili?
Během prvních tří měsíců sezóny Mainoo zmeškal kvůli zranění kotníku, zatímco Casemiro se zotavoval po zranění hamstringu.

5. Jaké jsou výhody spojené s jejich spoluprací?
Casemiro má velké zkušenosti, které může Mainooovi předat a tím urychlit jeho vývoj.

6. Jaké je pouto mezi Mainooem a Casemirem?
Casemiro bere na sebe zodpovědnost, mluví s Mainooem a podporuje ho.

7. Kteří další hráči se nedávno vrátili do týmu po zranění?
Kromě Casemira se nedávno vrátili do zdravotních problémů i hráči jako Lisandro Martínez a Luke Shaw.

8. Kolik bodů zaostává Manchester United za Aston Villou?
Manchester United zaostává o osm bodů za Aston Villou, která momentálně obsadila čtvrté místo.

9. Proč je výhra v nadcházejícím zápase pro Manchester United důležitá?
Výhra v nadcházejícím zápase je důležitá pro Manchester United, protože potřebují zmenšit bodový rozdíl mezi nimi a Aston Villou.

10. Jaký je cíl Manchesteru United?
Cílem Manchesteru United je hrát Ligu mistrů a získat tak větší finanční sílu pro potenciální obchody v létě.

Související odkazy:
Webové stránky Manchester United