Gary Neville vidí v Danu Ashworthovi klíčovou roli pro Manchester United

Gary Neville se pokusil vysvětlit, jakou hodnotu by Dan Ashworth mohl přinést do Manchester United. Ashworth, který je v současnosti sportovním ředitelem Newcastle United, působil dříve v Football Association (FA), West Bromu a Brightonu.

Neville uvedl, že Ashworth by mohl být pro United velmi cenným přínosem. Klub minulé léto utratil 180 milionů liber za tři hráče, ale jejich výkony nebyly vždy odpovídající. Ashworth získal vynikající recenze za svou práci na trhu s hráči.

Neville má osobní zkušenost s Ashworthem z dob, kdy působil jako trenér v anglické reprezentaci. Během televizního přenosu United utkání proti Lutonu odpovídal na dotazy ohledně Ashwortha.

I když Neville uznává, že nebude jednoduché získat Ashwortha z jiného Premier League týmu, věří, že jeho jmenování by mohlo být zlatou investicí pro klub. Existuje pravděpodobnost, že Newcastle United má v kontraktu s Ashworthem klauzuli, která mu brání přestoupit do jiného klubu během 12 měsíců.

Neville dodává, že je naprosto klíčové, aby se Manchester United co nejdříve dostal do této pozice před příštím přestupním oknem. Investice v hodnotě 10 milionů liber na získání Ashwortha by mohly zabránit vyhození dalších 100 milionů liber za nekvalitní hráče.

Ashworth již dříve ukázal svůj talent při práci s kluby jako West Brom a Brighton, stejně jako v případě anglické reprezentace. Jeho schopnosti jsou také dobře hodnoceny v Newcastle United, kde se projevil jako odolný a vyvážený.

Pro Manchester United je důležité zastavit pokles výkonů a přestat být snadnou kořistí pro ostatní kluby. Neville věří, že Ashworth by mohl být klíčem k tomu, aby si United získalo zpět respekt a konkurenceschopnost na evropské scéně.

Časté dotazy (FAQ)

1. Kdo je Dan Ashworth?
Dan Ashworth je současným sportovním ředitelem Newcastle United a dříve působil v Football Association (FA), West Bromu a Brightonu.

2. Jaký by mohl Dan Ashworth přinést přínos Manchester United?
Gary Neville uvedl, že Dan Ashworth by mohl být pro Manchester United velmi cenným přínosem. Ashworth získal vynikající recenze za svou práci na trhu s hráči.

3. Jaké jsou osobní zkušenosti Garyho Nevillea s Danem Ashworthem?
Gary Neville má osobní zkušenost s Danem Ashworthem z dob, kdy působil jako trenér v anglické reprezentaci.

4. Existuje pravděpodobnost, že se Dan Ashworth přestěhuje do Manchester United?
Je pravděpodobné, že Newcastle United má s Danem Ashworthem klauzuli, která mu brání přestoupit do jiného klubu během 12 měsíců. Přestože nebude jednoduché ho získat z jiného Premier League týmu, Neville věří, že jeho jmenování by mohlo být výhodné pro klub.

5. Je investice v hodnotě 10 milionů liber na získání Ashwortha opravdu klíčová?
Gary Neville tvrdí, že je naprosto klíčové, aby se Manchester United co nejdříve dostal do pozice zabezpečení Ashwortha před příštím přestupním oknem. Může to zabránit vyhazování dalších 100 milionů liber za nekvalitní hráče.

6. Jaké jsou schopnosti a hodnocení Danas Ashwortha?
Dan Ashworth již ukázal svůj talent při práci s kluby jako West Brom a Brighton, stejně jako s anglickou reprezentací. Jeho schopnosti jsou dobře hodnoceny, především jeho odolností a vyvážeností.

Definice klíčových pojmů:

– Sportovní ředitel: Osoba zodpovědná za strategické rozhodování v oblasti sportovního vedení a rozvoje klubu. Jejich úkoly zahrnují například řízení trhu s hráči a vedení přestupových jednání.

Doporučené odkazy
Manchester United
Premier League