Jak sledovat zápas Tigres proti Orlando City na české televizi a legálním streamování

Soutěž CONCACAF Champions Cup nabídne fanouškům odvážný zápas mezi Tigres a Orlando City. Datum a čas utkání je stanoveno na úterý 12. března 2024 od 22:30 hodin místního času v USA. Všechny fanoušky, kteří chtějí sledovat tuto epickou bitvu, budou moci připojit se na televizi FS1, TUDN nebo využít streamovací službu Fubo.

Fubo je legální platforma, která nabízí streamování nejen zápasu Tigres proti Orlando City, ale také mnoha dalších sportovních událostí. Pohodlně si můžete zápas přehrát na svém počítači, chytrém telefonu, tabletu, Roku, Apple TV nebo propojit váš televizor s pomocí Google Chromecast.

V rámci streamovací služby Fubo now můžete také sledovat USA Network, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network, FS1, FS2, beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español, beIN SPORTS Connect, beIN SPORTS XTRA, NBC, CNBC, USA, FOX, FOX Soccer Plus, FOX Deportes, Telemundo, Universo, Univision, TUDN, UniMas a Galavision. Díky této široké nabídce si fanoušci budou moct užít také zápasy Ligy MX, Mistrovství světa, Mistrovství světa žen, Major League Soccer, Ligy mistrů UEFA (španělsky), Evropské ligy (španělsky), Primeira Liga, Ligue Un, kvalifikace na Mistrovství světa, NWSL, vybrané zápasy mužské reprezentace USA, vybrané zápasy ženské reprezentace USA, vybrané zápasy mexické reprezentace, vybrané zápasy anglické reprezentace a mnoho dalšího.

Aplikace FuboTV je dostupná pro počítače s operačním systémem Windows, Mac, Apple iPhones, Android telefony, Amazon Fire TV, Android Mobile, Android TV, Apple TV, Chromecast, Hisense TV, iOS zařízení, LG TV, Samsung Smart TV, Vizio Smartcast TV a také Xbox One.

Pokud chcete využít bezplatnou zkušební verzi FuboTV, postupujte následujícím způsobem:

1. Klikněte na tlačítko “Startovat zdarma” (viz obrázek níže)

2. Na přihlašovací stránce zadejte svou e-mailovou adresu pro registraci (nebo se přihlaste pomocí vašeho Facebooku nebo Google účtu)

3. Po zadání přihlašovacích údajů a registraci pro zkušební verzi vás přesměruje na hlavní obrazovku FuboTV

4. Odtud můžete buďto posunout stránku dolů a zobrazit seznam televizních programů, nebo kliknout na tlačítko “Průvodce”, abyste viděli všechny dostupné kanály

Sledování vašeho oblíbeného zápasu nikdy nebylo jednodušší!

FAQ:

1. Kdy se koná zápas mezi Tigres a Orlando City?
– Zápas se koná v úterý 12. března 2024 od 22:30 hodin místního času v USA.

2. Jak mohu sledovat zápas?
– Můžete sledovat zápas na televizi FS1 nebo TUDN nebo využít streamovací službu Fubo.

3. Co je Fubo?
– Fubo je legální platforma, která nabízí streamování sportovních událostí, včetně zápasu Tigres proti Orlando City.

4. Na jakých zařízeních mohu používat Fubo?
– Fubo je dostupná na počítačích (Windows a Mac), chytrých telefonech, tabletech, Roku, Apple TV, Google Chromecast, Amazon Fire TV, LG TV, Samsung Smart TV, Vizio Smartcast TV a Xbox One.

5. Jaké kanály jsou dostupné na Fubo?
– Na Fubo můžete sledovat kanály jako USA Network, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network, FS1, FS2, beIN SPORTS, Fox Soccer Plus a mnoho dalších.

6. Jak mohu využít bezplatnou zkušební verzi Fubo?
– Klikněte na tlačítko “Startovat zdarma” na stránce Fubo, zadejte svou e-mailovou adresu pro registraci a budete přesměrováni na hlavní obrazovku FuboTV.

Pro další informace doporučujeme navštívit oficiální stránky Fubo na https://www.fubo.tv.