Jurgen Klopp nerozhodný ohledně dostupnosti Dominika Szoboszlaie po zranění staženého svalu

Dominik Szoboszlai utrpěl opětovné zranění stehenního svalu a jeho návrat do hry pro Liverpool je zatím nejistý. Trenér Jurgen Klopp přiznal, že není jistý, kdy bude maďarský záložník opět k dispozici, a to i přes odbornou léčbu specialistou Dr. Franzem Leberbauerem v Maďarsku.

V předzápasové tiskové konferenci před utkáním proti Burnley v pátek, Klopp uvedl, že Liverpool se snaží Dobmika co nejdříve vrátit na trávník: “Dom teď běhá venku, během zimního deště,” řekl trenér.

Zranění stehenního svalu není novou situací pro Szoboszlaie, ale je zřejmé, že v klubu nejsou spokojeni s opakovaným výskytem problému. Klopp vysvětlil, že ačkoli se na první pohled nezdálo, že by šlo o vážné zranění, po prohlédnutí snímků bylo rozhodnuto, že bude hráč stažen ze hry.

Klopp se také zmínil o dalších problémech v kádru týmu. Kromě Szoboszlaie je stále mimo hru i Thiago. Zranění Stefana Bajcetice ho také udržuje mimo hru, i když se očekává jeho brzký návrat. Naštěstí je ale k dispozici Wataru Endo, který se vrátil po odchodu Japonska z Asijského poháru.

Vzhledem k absenci Szoboszlaie a Thiaga jsou možnosti Kloppova středu pole omezené. Alexis Mac Allister a Curtis Jones jsou jasnými startéry na zápas v sobotu a spolu s nimi se očekává účast jednoho z hráčů Wataru Endo, Ryan Gravenberch nebo Harvey Elliott. Klopp bude doufat, že se jeho hráči dokáží vyrovnat se zraněními a předvést kvalitní výkon na hřišti.

FAQ:

1. Jaké zranění utrpěl Dominik Szoboszlai?
Dominik Szoboszlai utrpěl opětovné zranění stehenního svalu.

2. Bude Dominik Szoboszlai k dispozici pro zápas proti Liverpoolu?
Jeho návrat do hry pro Liverpool je zatím nejistý. Trenér Jurgen Klopp přiznal, že není jistý, kdy bude maďarský záložník opět k dispozici.

3. Kde byl Dominik Szoboszlai léčen?
Dominika Szoboszlaie léčil odborný lékař Dr. Franz Leberbauer v Maďarsku.

4. Jaké jsou další problémy v kádru týmu?
Kromě Szoboszlaie je stále mimo hru i Thiago a Stefan Bajcetic. Naštěstí je ale k dispozici Wataru Endo, který se vrátil po odchodu Japonska z Asijského poháru.

5. Kteří hráči nahradí Szoboszlaie a Thiaga v zápase?
Alexis Mac Allister a Curtis Jones jsou jasnými startéry na zápas v sobotu a spolu s nimi se očekává účast jednoho z hráčů Wataru Endo, Ryan Gravenberch nebo Harvey Elliott.

Key Terms and Definitions:
– Dominik Szoboszlai: maďarský záložník fotbalového týmu Liverpool
– stehenní sval: sval umístěný na stehně
– Jurgen Klopp: trenér Liverpoolu
– léčba specialistou: odborná léčba prováděná odborníkem
– předzápasová tisková konference: oficiální setkání s trenérem a novináři před zápasem
– Burnley: fotbalový tým, protivník Liverpoolu v nadcházejícím zápase
– prohlédnutí snímků: prozkoumání rentgenových nebo jiných diagnostických snímků
– Thiago: fotbalista ve týmu Liverpool, který je také zraněný
– Stefana Bajcetice: další zraněný fotbalista ve týmu
– Wataru Endo: fotbalista, který se vrátil po odchodu z Asijského poháru
– Alexis Mac Allister, Curtis Jones, Ryan Gravenberch, Harvey Elliott: další fotbalisté, kteří mohou nahradit zraněné hráče ve zápase.

Suggested related links:
Liverpool FC – Official Website
Liverpool FC – Premier League Overview