Jurgen Klopp otevřený možnosti spojení Alexa Mac Allistera a Watarua Enda ve středu pole po Endově návratu z asijského poháru.

Jurgen Klopp vyjádřil svou otevřenost vůči myšlence spojit Alexa Mac Allistera a Watarua Enda ve středové řadě po Endově návratu z asijského poháru. Mac Allister zastával hloubkovou roli a Endo byl jeho náhradníkem, který nastupoval v pohárových soutěžích a při absenci zranění. Avšak zatímco Mac Allisterovy schopnosti hrát v pokročilejší roli se staly předmětem diskuzí, Klopp nevyloučil jejich společné nasazení v souvislosti s absencí Dominika Szoboszlaie a Thiaga.

Řekl: “Úžasně zahrál na šesti pozici, uvidíme, jak to vyřešíme. Potřebujeme všechny hráče a Macca a Wataru mohou hrát spolu, nemáme s tím problém. Musíme se jen ujistit, že je spojíme ve správný okamžik.”

Endo před odjezdem na reprezentační sraz podával skvělé výkony, přičemž ve svých osmi předchozích startech nahrazoval zraněného Mac Allistera a získával si tak přízeň fanoušků Liverpoolu.

Klopp byl zcela pochopitelně spokojen s tím, jak se jeho tým vyrovnal bez hráče, který před odchodem překvapivě vystoupal na významnou pozici v týmu. Pokračoval: “Prošli jsme tím obdobím bez něj opravdu dobře, to bylo hodně impozantní. Wataru měl před odjezdem obrovský vliv na hru. Díky jeho ochraně jsme měli možnost zapojit mnoho ofenzivních hráčů, a to i díky jeho skvělým výkonům na hřišti. Vypadá dobře od svého návratu.”

FAQs:

1. Kdo jsou Alex Mac Allister a Wataru Endo?
Alex Mac Allister a Wataru Endo jsou fotbalisté, kteří hrají ve středové řadě. Mac Allister zastával hloubkovou roli a Endo byl jeho náhradníkem v pohárových soutěžích a při absenci zranění.

2. Jaké jsou možnosti jejich společného nasazení?
Jurgen Klopp, trenér Liverpoolu, projevil otevřenost vůči myšlence spojit oba hráče ve středové řadě. Potřebuje všechny hráče a je ochoten je hrát spolu, aby kompenzoval absenci jiných hráčů.

3. Jaký je názor Jurgena Kloppa na výkony Watarua Enda?
Jurgen Klopp byl spokojen s výkony Watarua Enda. Upozornil na jeho obrovský vliv na hru a skvělé výkony na hřišti.

4. Jak si fanoušci Liverpoolu cení Watarua Enda?
Fanoušci Liverpoolu si velmi cení Watarua Enda za jeho výkony a za to, jak zastoupil zraněného Alexe Mac Allistera.

5. Jaké jsou schopnosti Alexe Mac Allistera?
Schopnosti Alexe Mac Allistera hrát v pokročilejší roli se staly předmětem diskuzí. Zatím není jasné, jak by takový přesun ovlivnil tým.

Related links:
Oficiální webové stránky Liverpool FC
Jurgen Klopp na Wikipedii