Kdo bude zvolen hráčem měsíce za leden?

Po zklamání na začátku roku ve formě porážky 0:2 od Liverpoolu v soutěži Emirates FA Cup jsme se vzpamatovali a dvakrát po sobě zvítězili v Premier League, když jsme porazili Crystal Palace 5:0 a Nottingham Forest 2:1.

Podobně jako každý měsíc, i tentokrát máme čtyři hráče, ze kterých si můžete vybrat hráče měsíce. Posuďte kandidáty a hlasujte níže, ale pospěšte si, protože máte na to jen 48 hodin!

Gabriel
Gabriel se objevil ve hře a dvakrát skóroval hlavou při naší výhře 5:0 doma proti Crystal Palace. Tímto gólem dosáhl Gabriel již 12 branek v Premier League od začátku sezóny 2020/21, což je o nejméně tři branky víc než kterýkoli jiný obránce.

William Saliba
Spolehlivý Saliba odehrál všechny 270 minut naší hry v lednu a přestože jsme utkání ve FA Cupu s Liverpoolen prohráli, William opět ukázal svou kvalitu svými brilantními zákroky. Navíc se může pochlubit úspěšností přihrávek 94,5 % proti Forestu, když dokončil 86 z 91 pokusů.

Bukayo Saka
Obratem od Bukayovy rohového kopu Gabriel skóroval svou druhou brankou zápasu při výhře 5:0 proti Crystal Palace. Saka se následně také dostal na střeleckou listinu zápasu s Nottingham Forest. S precizní ranou z pravé nohy našel levý dolní roh branky, čímž nám zajistil důležitý dvoubrankový náskok.

Gabriel Jesus
Po návratu zranění odehrál Jesus 81 minut zápasu s Crystal Palace, když nezištně přenechal míč Leandru Trossardovi, který vstřelil naši třetí branku. Také odehrál 78 minut zápasu proti Forestu, přičemž vstřelil svou první branku z úzkého úhlu.

Hlasování je otevřeno, takže si vybírejte svého nejoblíbenějšího hráče měsíce a přidejte svůj hlas!

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo jsou kandidáti na hráče měsíce?
– Kandidáty jsou Gabriel, William Saliba, Bukayo Saka a Gabriel Jesus.

2. Kolik gólů vstřelil Gabriel již od začátku sezóny 2020/21?
– Gabriel vstřelil 12 branek v Premier League.

3. Jakou úspěšnost přihrávek má William Saliba?
– William Saliba má úspěšnost přihrávek 94,5 %.

4. Jakým způsobem Gabriel Jesus přispěl ke třetí brance?
– Gabriel Jesus nezištně přenechal míč Leandru Trossardovi, který vstřelil třetí branku.