Kouč Chelsea váhá nad Mendym a problémy s postupem do ofenzívy

Podle zdroje The Athletic plánuje Real Madrid prodat Fernanda Mendyho, aby získal Alphonsa Daviese z Bayernu Mnichov. Levou zálohu si začal vybírat také trenér Chelsea, když si povšiml pohybu kolem názvu Mendy. Client Center také uvedl, že Ferland je talentovaný a umí dobře nést míč. V minulé sezóně to dokázal průměrně 1,7krát na zápas, což byl nejlepší průměr v týmu.

Jistě by to bylo dobré řešení pro Chelsea, protože potřebují nového levého obránce. Protože na toto místo nastupoval převážně střední obránce Levi Colwill, chybí týmu lepší možnosti v ofenzivě. Z toho důvodu se zdá, že Mendy by mohl být pro Chelsea zajímavou volbou. Je však třeba zvážit, že je náchylný k zraněním.

Chelsea již má na soupisce také Marca Cucurellu, ale ten je momentálně zraněný. Zranění hráčů se stávají hlavním příběhem sezóny Chelsea. Jejich současní levý obránce Ben Chilwell stále bojuje se zraněními, což představuje velké riziko pro tým. Pokud se však nového trenéra Mauricia Pochettina toto riziko nebude týkat, pak by Mendy mohl být vážným cílem pro Chelsea v nadcházejícím létě.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Proč plánuje Real Madrid prodat Fernanda Mendyho?
– Real Madrid plánuje prodat Fernanda Mendyho, aby získal Alphonsa Daviese z Bayernu Mnichov. Toto rozhodnutí by mohlo být motivováno potřebou posílit post levého obránce.

2. Proč je Mendy zajímavou volbou pro Chelsea?
– Mendy by mohl být zajímavou volbou pro Chelsea, protože tým potřebuje nového levého obránce a Mendy je talentovaným hráčem, který umí dobře nést míč. Navíc, v minulé sezóně měl nejlepší průměr ve svém týmu v počtu úspěšných nesení míče na zápas.

3. Jaké jsou rizika spojená s Mendym?
– Jeden z rizik spojených s Mendym jsou jeho častá zranění. Je tedy důležité zvážit, zda je přijetí Mendyho rizikové rozhodnutí.

4. Kdo je momentálně na levé obraně u Chelsea?
– Momentálně je na levé obraně u Chelsea střední obránce Levi Colwill, protože jejich současný levý obránce Ben Chilwell zápasí se zraněními. Navíc, na soupisce týmu je také zraněný hráč Marc Cucurella.

5. Jaké jsou možnosti Chelsea v ofenzivě na levé straně?
– Chelsea potřebuje posílit své možnosti v ofenzivě na levé straně, protože současný střední obránce není specialistou v této oblasti. Příchod Mendyho by mohl být řešením tohoto problému.

Důležité termíny:

– Fernand Mendy: Fotbalový hráč, levý obránce současného týmu Real Madrid.
– Alphonso Davies: Fotbalový hráč, levý obránce současného týmu Bayern Mnichov.
– Client Center: Zdroj informací, který uvedl, že Mendy je talentovaný hráč schopný nést míč.
– Levi Colwill: Fotbalový hráč, střední obránce současného týmu Chelsea.
– Mauricio Pochettino: Nový trenér týmu Chelsea.
– Marca Cucurella: Fotbalový hráč současného týmu Chelsea.

Související odkazy:
Real Madrid
Bayern Mnichov
Chelsea