Kurví vítr: nejúžasnější bitva roku v americkém fotbale

Zažili jsme neuvěřitelný moment, který vzrušil fanoušky a hráče na hřišti. V rámci zápasu Major League Soccer mezi týmy Philadelphia Union a New York City se odehrála epická bitva. Úhlavními soupeři se stali jeden mazák a tým pánů, kteří se pokoušeli ho chytit s pomocí odpadkových košů.

Opudivý příšerák s pruhovaným ocasem způsobil výraznou přestávku ve hře, která trvala téměř dvě minuty. Celý stadion byl svědkem napínavého souboje mezi zvířetem a zaměstnanci, kteří se snažili ho dostat z pole na stadionu Subaru Park v Chesteru v Pensylvánii.

„Potřebujeme mu najít míč, protože se velmi dobře pohybuje uprostřed pole,“ řekl komentátor Callum Williams na Apple TV. „Nikdy jsem nic tak bizarního neviděl, obzvláště s ohledem na to, jak dlouho zůstal na hřišti,“ dodal.

Oficiální ze stadionu se přiblížil ke kojoti a předložil mu odpovídající nástroj k chytání – odpadkový koš. Ale příšera byla příliš rychlá a unikla.

Podařilo se jí proběhnout se téměř celým hřištěm v naději na svobodu. Poté se další zaměstnanec pokusil zastavit toto chlupatého běžence, ale nakonec to byl třetí muž, který s dalším odpadkovým košem konečně dokázal příšeru chytit.

V tomto bodě se komentátoři přiklonili na stranu mapache. „Tohle je úžasné zábavné představení. Tak pojď, mapache! Můžeš uniknout!“ řekl Williams a poté dodal: „Nezran ho!“, když byla plastová vězení konečně zavřena.

Někteří mu říkají “Raquinho” a v historii MLS nyní drží poměrně sporný rekord – strávila na hřišti nejdelší čas ze všech mazáků. Fanoušci spekulovali, který tým první podepíše smlouvu s mazákem, jelikož předvedl impozantní techniku a rychlost. Jeden komentátor na YouTube dokonce tvrdil, že předvedl víc slibných výkonů než jakýkoli útočník Manchester United v této sezóně.

Firma na hubení škůdců z místní oblasti chytila tohoto mazáka a propustila ho zpět na svobodu, uvedl Philadelphia Union ve svém prohlášení.

Doprovodný symbol příchodu tohoto mazáka však nebyl pro domácí tým příznivý. Philadelphia prohrála zápas 2:1 a po 12 zápasech se umístila na devátém místě v tabulce MLS.

Často kladené otázky:

1. Co se stalo během zápasu mezi týmy Philadelphia Union a New York City?
– V zápase došlo k výrazné přestávce, když na hřiště vtrhl mazák a zaměstnanci se ho snažili chytit pomocí odpadkových košů.

2. Jak dlouho trvala přestávka?
– Přestávka trvala téměř dvě minuty.

3. Co se stalo s mazákem?
– Mazák se pokusil uniknout, ale byl nakonec chycen zaměstnancem s odpadkovým košem.

4. Jaká je rekordní doba, kterou tento mazák strávil na hřišti?
– Mazák strávil na hřišti nejdelší čas ze všech mazáků v historii MLS.

5. Jaké byly reakce fanoušků a komentátorů na mazáka?
– Fanoušci a komentátoři byli nadšeni a považovali to za zábavné představení. Někteří dokonce tvrdili, že mazák předvedl lepší výkony než někteří útočníci Manchester United.

6. Co se stalo s mazákem po zápase?
– Firma na hubení škůdců z místní oblasti ho chytila a propustila ho zpět na svobodu.

Definice:

– Major League Soccer – profesionální fotbalová liga v Severní Americe.
– Mazák – zvíře ze skupiny šelem, které žije v Americe.
– Epická bitva – výjimečný nebo velmi zajímavý souboj.
– Odpadkový koš – nádoba určená na sběr odpadků.
– Pole – hrací plocha při sportovním utkání.
– Mapache – jiný výraz pro mazáka.

Sugerované související odkazy:
Major League Soccer
Philadelphia Union