Kylian Mbappé je stále v nejistotě ohledně své budoucnosti

Paris Saint-Germain útočník Kylian Mbappé prý stále nemá rozhodnutou svou budoucnost, což zanechává francouzský klub i Real Madrid ve stavu nejistoty.
Mbappé má za sebou další skvělou sezónu ve Francii, s 30 góly v 29 zápasech, ale jeho smlouva s PSG vyprší v červnu, což ho uvolňuje k jednání s jinými kluby. Zatímco se široce očekávalo, že Mbappé přestoupí do Realu Madrid, The Athletic uvádí, že k přestupu nemusí dojít.

Zpráva uvádí, že zatímco se francouzský fotbalista přikláněl ke královskému klubu, jeho zástupci nebyli přesvědčeni jejich nabídkou, která je méně než nabídka ze jednání v květnu 2022. To způsobilo zastavení případného přestupu k španělskému gigantu, protože se Mbappé stále zabývá svými možnostmi.

Údajně PSG nabídlo útočníkovi několik možností pro obnovení smlouvy, včetně krátkodobých a dlouhodobých dohod, které jsou stále otevřené. Real Madrid prý není schopen konkurovat s nabídkou PSG, ale prezident Realu Madrid Florentino Pérez by mohl být klíčovou osobou v jednáních, která by mohla Mbappého nalákat na stadion Santiago Bernabéu.

Sága pokračuje.


Wolverhampton žádá za Pedroa Neta £50m – £60m

Podle Football Insider se Wolverhampton Wanderers rozhodli požadovat odškodné ve výši 50 až 60 milionů liber za útočníka Pedra Neta, přičemž Liverpool čeká na vhodnou příležitost. 23-letý hráč má smlouvu s Wolverhamptonem do roku 2027, což umožňuje Premier League klubu požadovat vysokou částku za portugalského reprezentanta. Zpráva naznačuje, že Liverpool by mohl vážně uvažovat o příchodu Neto jako možného náhradníka za Mohameda Salaha. Zájem o hráče projevil také Arsenal.


Ethan Nwaneri bude pravděpodobně zůstat v Arsenalu

Football Insider tvrdí, že Arsenal je si jistý, že mladý záložník Ethan Nwaneri zůstane v klubu, navzdory zájmu Chelsea a Manchesteru City. 16letý hráč je součástí plánů trenéra Mikel Artety pro příští sezónu a již podepsal profesionální smlouvu, která bude platit od března, kdy hráč oslaví své 17. narozeniny. Zpráva naznačuje, že tímto způsobem by hráč mohl zabezpečit svou dlouhodobou budoucnost v Emirates Stadium. Přesto se očekává, že Chelsea a Manchester City budou nadále pozorně sledovat tohoto mladého talenta.


Manchester United monitoruje Benjamina Sesa z RB Leipzig

Podle TeamTalk sleduje Manchester United útočníka Benjamina Seska ze RB Leipzig před plánovaným letním příchodem. United se snaží posílit své útočné možnosti a pomoci tak Rasmusovi Hojlundu. Zpráva naznačuje, že Sesko byl identifikován jako potenciální cíl. Nicméně také zpráva uvádí, že o hráče je zájem také ze strany Arsenalu a Chelsea, které také hledají posílení své útočné formace.


Piotr Zielinski se pravděpodobně připojí k Internazionale

Záložník SSC Neapol Piotr Zielinski pravděpodobně podepíše dlouhodobou smlouvu s týmem Internazionale. Podle Fabrizia Romana již 29letý polský reprezentant úspěšně prodělal lékařské vyšetření s italským gigantem. Očekává se, že se k Interu připojí v červenci společně s Mehdim Taremim z FC Porto. Zielinski se prý se Interem dohodl ústně již několik týdnů nazpěv a v létě má opustit Neapol zdarma.


Sporting CP sleduje argentinského mladíka Briana Aguirreho

Podle Ekrema Konura pozoruje Sporting CP argentinského mladého křídelního záložníka Briana Aguirreho z týmu Newell’s Old Boys. 21letý hráč nastupuje také za argentinskou reprezentaci do 20 let a v minulosti byl již spojován s přestupem do Leicester City, který se však neuskutečnil. Aguirre se nedávno objevil ve vítězství Newell’s Old Boys nad Club Atlético Unión, kde připsal asistenci při výhře 3:1.

Časté otázky (FAQ)

1. Jaké jsou současné informace o budoucnosti fotbalisty Kyliana Mbappého?
Paris Saint-Germain útočník Kylian Mbappé stále nemá rozhodnutou svou budoucnost. Zatímco se očekávalo, že přestoupí do Realu Madrid, jednání se zastavila a Mbappé se stále zabývá svými možnostmi.

2. Jaká nabídka PSG poskytla Mbappému pro obnovení smlouvy?
PSG nabídlo Mbappému několik možností pro obnovení smlouvy, včetně krátkodobých a dlouhodobých dohod.

3. Jaké odškodné žádá Wolverhampton za Pedroa Neta?
Wolverhampton Wanderers požadují odškodné ve výši 50 až 60 milionů liber za útočníka Pedra Neta.

4. Je možné, že Pedro Neto přestoupí do Liverpoolu?
Liverpool by mohl vážně uvažovat o příchodu Neto jako možného náhradníka za Mohameda Salaha. Také Arsenal projevil zájem o hráče.

5. Zůstane Ethan Nwaneri v Arsenalu?
Arsenal věří, že mladý záložník Ethan Nwaneri zůstane v klubu navzdory zájmu Chelsea a Manchesteru City. Hráč již podepsal profesionální smlouvu.

6. Koho sleduje Manchester United v souvislosti s posílením útoku?
Manchester United sleduje útočníka Benjamina Seska z RB Leipzig. Také Arsenal a Chelsea projevily zájem o tohoto hráče.

7. Kam pravděpodobně přestoupí Piotr Zielinski?
Piotr Zielinski z SSC Neapol pravděpodobně připojí k týmu Internazionale, kde podepíše dlouhodobou smlouvu.

8. Který mladý argentinský fotbalista je sledován Sporting CP?
Sporting CP sleduje argentinského mladého křídelního záložníka Briana Aguirreho z týmu Newell’s Old Boys. Aguirreho se již dříve spojilo s přestupem do Leicester City.