Kylian Mbappe se připojí k Realu Madrid v příští sezóně

Podle zpráv je Kylian Mbappe již ” podepsán na svou smlouvu” s dalším klubem, přestože je zájem ze strany Manchesteru City, Arsenalu a Liverpoolu. Minulý týden vyšlo najevo, že Mbappe nebude pokračovat v Paris Saint-Germain po skončení této sezóny, čímž bude moci přestoupit na volný trh v létě.
Real Madrid o něj již několikrát přišel, ale stále byl považován za jeho nejpravděpodobnější cíl, pokud by měl opustit PSG.
Mbappe byl také spojován s možným přestupem do Premier League. Tvrdí se, že Arsenal a Liverpool “zjistili podrobnosti” o podepsání tohoto francouzského reprezentanta, zatímco zástupce jednoho z jeho týmů měl jednání s Manchesterem City.
Mít Mbappeho v Premier League by bylo samozřejmě skvělé, ale vždycky to působilo nepravděpodobně kvůli zájmu od Realu Madrid, který doufá, že si do dvou let přivede také Erlinga Haalanda z Manchesteru City. 
Podle španělského zdroje Marca již Real Madrid uzavřel dohodu o přestupu Mbappeho bez zaplacení odstupného.
UVÍTALI JSME KYLIANA MBAPPÉHO. Jak si umístí hlavní posily na trhu s letní přestávkou 2022?
Bylo potvrzeno, že “Mbappe a Real Madrid mají dohodu uzavřenou a podepsanou již před dvěma týdny, na základě které se od 1. července stal tento francouzský útočník novým hráčem bílého týmu”.
Hlásí se, že jeho smlouva “váže ho na Real Madrid po dobu pěti let”. On “nechtěl žádné další nabídky ze strany PSG” poté, co “rozhodl” že přestup do LaLigy je jeho “osudem”.
Je také poznamenáno, že Real Madrid musel “překonat některé nesrovnalosti” s týmem Mbappeho, ale podařilo se jim “přizpůsobit tyto podmínky”, aby “jeho plat nepřetížil tabulku bílého klubu”.
Pokud jde o jeho plat, zpráva dodává: “Po upravení některých konceptů bude tento francouzský útočník přicházet jako nejlépe placený hráč v týmu na základě jeho neoficiálního statusu nejlepšího hráče na světě, ale s platovou nabídkou, která nebude příliš vzdálena nejlépe placeným hráčům v týmu, což jsou Kroos a Modric.
“zdroje blízké jednání tento platí na rostoucí škále s rozpětím mezi 15 a 20 miliony čistého ročně a bonusy za dosažení cílů”.
Faktickou informaci o Mbappe poskytl také přestupní expert Fabrizio Romano. V pondělí ráno sdělil vlastní aktualizaci ohledně Mbappeho ságy. Není tak daleko jako Marca, ale naznačuje, že snaha Realu Madrid získat tohoto útočníka vstupuje do “rozhodujícího okamžiku”.
“Víme, že přesvědčení je také silné v představenstvu Realu Madrid – věří, že vše je nyní připraveno na přestup. V lednu poslali formální návrh smlouvy Mbappemu, jeho matce, jeho týmu, jeho právníkům a samozřejmě samotnému hráči. Nyní musí pokračovat ve fázi podepsání – je to rozhodující okamžik,” řekl Romano serveru Caught Offside.
“Chci ještě jednou upřesnit, že plat Mbappého v Realu Madrid bude mnohem nižší než ten navrhovaný v roce 2022, a také sign-on bonus bude nižší. Je to stále velká částka peněz, ale není to stejné.
“Vyprávěl v posledních 24 hodinách Al-Khelaifimu, že už nechce žádnou novou nabídku od PSG, považuje toto vyjednávání za ukončené.”

Nezávislé částenky

Kylian Mbappé, francouzský fotbalový útočník, se měl podepsat s Real Madridem, i když byl také spojován s přestupem do Manchesteru City, Arsenalu a Liverpoolu. Přestup by měl proběhnout v létě.

Významné termíny:
1. Kylian Mbappé – francouzský fotbalový útočník.
2. Real Madrid – španělský fotbalový klub.
3. Manchester City – anglický fotbalový klub.
4. Arsenal – anglický fotbalový klub.
5. Liverpool – anglický fotbalový klub.

Navrhované související odkazy:
https://www.realmadrid.com/ – Oficiální webová stránka Real Madrid.
https://www.mcfc.co.uk/ – Oficiální webová stránka Manchester City.
https://www.arsenal.com/ – Oficiální webová stránka Arsenalu.
https://www.liverpoolfc.com/ – Oficiální webová stránka Liverpoolu.

Zdroj:
Zdroj článku