Mason Greenwood – Budoucnost Manchesteru United a zájem velkých klubů

Nizozemský agent Menno Groenveld přiznává, že by rád na svou agenturu přijal útočníka Manchesteru United, Masona Greenwooda. Podle něj je Greenwood “top hráčem”, který by se “hodil jeho agentuře”. Samotná budoucnost mladého talentovaného hráče zatím není jistá, avšak letní období by mohlo být pro jeho kariéru velmi rušné. Manchester United si stále nevyřešil otázku, zda vrátí bývalého reprezentanta Anglie zpět na Old Trafford. Pokud by se rozhodli ukončit spolupráci s Greenwoodem, nebudou chybět zájemci. Kluby jako Real Madrid, Barcelona, Borussia Dortmund a Atletico Madrid se prý zajímají o toto mladé talenty plného talentu, jak ukázal v La Lize.

Greenwood je v současné době zastupován svými příbuznými, ale agent Menno Groenveld mu otevřel dveře do své agentury, pokud by měl zájem o změnu. “Myslím si, že je to hráč, který se hodí do mé agentury,” říká Groenveld. “Je to top hráč, ale nemůžete s ním sedět a jen se dívat. Musíte s ním pracovat. Samozřejmě, že se stalo hodně věcí, ale s hráčem jako on, můžete ještě udělat rozdíl. A pak má má přítomnost také něco hodnoty.”

Menno Groenveld se většinou zaměřuje na hráče z Nizozemska, nebo hráče, kteří mají nizozemské kořeny, jako například Delano Burgzorg, bývalý útočník Huddersfield Town, nebo Mees de Vrij, univerzální hráč Feyenoordu. Greenwood by se stal nejdůležitějším klientem Groenveldovy agentury.

Sám Mason Greenwood se dostal do povědomí především svými výkony v dresu Getafe v La Lize. Ve 23 zápasech vstřelil 7 gólů a připsal si 5 asistencí. “Mason Greenwood nám fakticky způsoboval problémy ve druhém poločase,” řekl v prosinci 2018 Antoine Griezmann, vítěz MS 2018, poté co Greenwood přispěl k úchvatné remíze 3:3 s Atletico Madrid. “Nemohli jsme ho zastavit a to nás stálo vítězství.”

Takže je jasné, že budoucnost Masona Greenwooda je velmi slibná. Velké kluby jako Real Madrid a Barcelona se o něj zajímají a Menno Groenveld by ho rád připojil ke své agentuře. Něco bude na tomto mladém talentu, co by mohl odvrátit pozornost světového fotbalu.

Časté otázky (FAQ):

1. Kdo je agent Menno Groenveld?
Menno Groenveld je nizozemský agent působící v oblasti fotbalu.

2. Proč by Menno Groenveld rád přijal Masona Greenwooda?
Menno Groenveld považuje Masona Greenwooda za “top hráče” a domnívá se, že by se hodil do jeho agentury.

3. Jaká je budoucnost Masona Greenwooda?
Budoucnost Masona Greenwooda zatím není jistá. Manchester United se stále rozhoduje, zda vrátí Greenwooda zpět nebo ukončí s ním spolupráci. Je zde také zájem od dalších klubů, jako je Real Madrid, Barcelona, Borussia Dortmund a Atletico Madrid.

4. Kdo zastupuje Masona Greenwooda v současné době?
Mason Greenwood je v současné době zastupován svými příbuznými.

5. Jaké hráče zastupuje Menno Groenveld?
Menno Groenveld se zaměřuje převážně na hráče z Nizozemska nebo hráče s nizozemskými kořeny, jako například Delano Burgzorg a Mees de Vrij.

6. Jaké výkony předvedl Mason Greenwood?
Mason Greenwood se proslavil svými výkony v dresu Getafe v La Lize, kde vstřelil 7 gólů a připsal si 5 asistencí.

7. Kdo se zajímá o Masona Greenwooda?
Kluby jako Real Madrid a Barcelona projevují zájem o Masona Greenwooda.

8. Jaké je hodnocení Masona Greenwooda od Antoine Griezmanna?
Antoine Griezmann, vítěz MS 2018, v prosinci 2018 uvedl, že Mason Greenwood jim fakticky způsobil problémy ve druhém poločase a jejich týmu to stálo vítězství.

Slovník pojmů:

– Agentura: Organizace nebo jednotlivec, který se specializuje na zastupování a poskytování služeb profesionálním sportovcům.

Příbuzné odkazy:

Manchester United
Real Madrid
Barcelona
Borussia Dortmund
Atletico Madrid