NHL: Liverpool plánuje podepsat obránce Robinsona

Podle nejnovějších zpráv se Liverpool chystá na letní přestávku získat obránce Antonee Robinson ze Fulhamu poté, co analyzoval výsledky jeho statistik. Tým Redů byl poprvé spojován s tímto americkým fotbalistou během lednového přestupového okna, ale kvůli zranění Andyho Robertsona a Kostase Tsimikase se pak žádný přestup nekonala.

Podle Football Insider byl tým zodpovědný za nábor nových hráčů v Liverpoolu nadšen Robinsonovými výkony. Hlavně ho zaujalo, že 26letý obránce je mistr bránění, dosud získal 58 přerušení, což je o 18 více než druhý nejlepší hráč v této statistice. Robinson také skóruje dobře mezi ligovými obránci v počtu úspěšných akcí, přenosů a pokroků.

Premier League: Nejlepší hráči v klíčových statistikách

Christian Eriksen zůstává v Manchesteru United – alespoň prozatím

Transferové okno v Turecku se zítra zavírá, ale Galatasaray požadavky na podepsání Christiana Eriksena nemá v žádném spěchu. Bylo zpravodajsky hlášeno, že klub vedl “tajné” rozhovory s Manchesterem United o přestupu dánského záložníka. Ten v poslední době přišel o místo v sestavě kvůli výkonům Kobbie Mainooa a návratu Casemira zpět zpět zpět zpět zpět zpět zpět zpět zpět v dvacátém druhém roce, ale zatím prý tyto rozhovory nevedou k nabídce.

Galatasaray se však může pokusit o přestup v létě, kdy se očekává oficiální nabídka na 31letého fotbalistu. Existuje však možnost, že bude mít konkurenci. Metro naznačuje, že Brentford může usilovat o návrat Eriksena zpět do klubu, který opustil v roce 2022, snad v rámci výměny za Ivana Toneyho.

Přání Mbabpeho představena

Budoucnost francouzského fotbalisty Kyliana Mbappého zůstává nejistá, i přes zprávy minulý víkend, že se rozhodl připojit k Realu Madrid. Možná to tak je, ale předtím se Mbappé musí dohodnout na podmínkách s Realem. Podle informací Cadena Ser jsou stále ještě daleko od dohody. A nyní se odkrývají jeho požadavky…

Mbappé prý chce patřit mezi nejlépe placené fotbalisty v Evropě s platem ve výši 42,7 milionu liber ročně. Kromě toho požaduje bonus za přestup ve výši 102 milionů liber a významnou smlouvu na obrazová práva.

Čtětě dále: Kloppova deifikace uvádí, že všichni fotbaloví experti sítí Liverpool už nenávidí

Často kladené dotazy (FAQ)

Otázka: Kdo je Antonee Robinson a jakým způsobem je spojen s Liverpoolem?
Odpověď: Antonee Robinson je americký fotbalista a obránce, momentálně hrající za Fulham. Liverpool byl poprvé spojován s tímto hráčem během lednového přestupového okna.

Otázka: Proč se Liverpool zajímá o Antonee Robinsona?
Odpověď: Liverpool je nadšený Robinsonovými výkony. Je považován za vynikajícího obránce s vysokým počtem přerušení a úspěšných akcí.

Otázka: Jaké jsou statistiky Antonee Robinsona?
Odpověď: Antonee Robinson dosud získal 58 přerušení, což je nejvíce ze všech obránců v lize. Také je úspěšný v přenosech a pokrocích.

Otázka: Jaké jsou nejnovější informace ohledně přestupu Christiana Eriksena?
Odpověď: Přestupové okno v Turecku již brzy zavírá, ale Galatasaray nemá žádný spěch podepsat Christiana Eriksena. Klub vedl rozhovory s Manchesterem United, ale zatím nevede k nabídce.

Otázka: Existuje konkurence o Christiana Eriksena?
Odpověď: Existuje možnost, že Brentford usiluje o návrat Eriksena do klubu v rámci výměny za Ivana Toneyho.

Otázka: Jaké jsou požadavky Kyliana Mbappého před přestupem?
Odpověď: Mbappé chce být mezi nejlépe placenými fotbalisty v Evropě s vysokým ročním platem a bonusy za přestup.

Další informace:

– Premier League: Nejlepší hráči v klíčových statistikách zde.

– Více o Kloppově deifikaci a postavení Liverpoolu zde.