Připravte se na letní přestupové období s Manchesterem United

Manchester United se chystá na rušný první letní přestupový termín pod kontrolou Sira Jima Ratcliffe a společnosti INEOS. Zahájení reorganizace klubu je slibným indikátorem toho, že Ratcliffe myslí vážně na počátku svých 71 let, tento nadšený projekt by mohl definovat jeho odkaz. Omar Berrada již přichází jako výkonný ředitel a oficiálně nastoupí tento léto, poté co ukončí své zaměstnání u Manchester City. Manchester United také zintenzivnil svoji snahu získat Daniho Ashwortha z Newcastle United, který se stane sportovním ředitelem na Old Trafford. Před otevřením letního přestupového období by mohl následovat hlavní náborář po Ashworthovi. Klub by již měl transferové cíle ovlivněné Erikem ten Hagem, ale nový systém INEOS bude mít značný vliv, jakmile bude dotažen. Podívejme se, jak by se Manchester United mohl sestavit příští sezónu se čtyřmi posilami ovlivněnými INEOS a potenciálním novým sportovním ředitelem Ashworthem.

Brankář – Onana
Andre Onana byl jasnou volbou Erika ten Haga, ale zdaleka nepřesvědčil ve své první sezóně v anglickém fotbale, přestože zaostává jen o jednu čistou nulu za vedením v soutěži o Zlatou rukavici Premier League. Přesto výměna brankářů bude na seznamu priorit pro Manchester United na nadcházející léto.

Obrana – Dalot, Todibo, Branthwaite, Shaw
Diogo Dalot si během této sezóny cementoval svou pozici první volby pro pravého obránce pod vedením ten Haga, zatímco se očekává, že Aaron Wan-Bissaka odejde v létě kvůli napjatým jednáním o smlouvě. Luke Shaw prodělal další sezonu poznamenanou zraněním, ale stejně jako Onana nebude levý obránce na vrcholu seznamu transferových priorit klubu. Nicméně v centrální obraně se očekávají značné změny. Raphael Varane a Jonny Evans mají smlouvy na konci, zatímco Victor Lindelof čelí obdobné nejistotě jako Wan-Bissaka. Manchester United by mohl podepsat dva střední obránce pro obě strany. Je toho, že Jean-Clair Todibo z OGC Nice se zdá být zřejmou volbou pro pravou stranu, protože INEOS vlastní tento francouzský klub. Byl dříve cílem Red Devils, když se spekulovalo o jeho příchodu do Newcastlu minulé léto, když Ashworth zvažoval obranné posily. Jarrad Branthwaite byl také silně propojován s United. Tento jednadvacetiletý hráč exceloval v Evertonu v této sezóně a mohl by přijít jako konkurence pro Lisandra Martineze.

Záloha – Neves, Mainoo, Fernandes
Ruben Neves ztratil na hodnotě od svého odchodu z evropského fotbalu do Saúdské Arábie minulé léto za 47 milionů liber. Nicméně 26letý hráč střediska má stále hodně nabídnout a byl silně spojován se Newcastle v lednu, než se rozhodl zůstat v Al Hilal. Mohl by být lákán, aby se vrátil do Premier League do Manchesteru United, který by mohl hledat náhradu za Casemira, aniž by narušoval vývoj Kobbiho Mainooa. Nemůžeme podceňovat, že ten Hag musí postavit svůj střed zálohy kolem tohoto osmnáctiletého hráče po průlomové sezóně. Získání dalšího významného hráče – například Frenkieho de Jonga – by mohlo ohrozit Mainooa. Bruno Fernandes je předmětem silného zájmu ze Saúdské Arábie, stejně jako Casemiro. Nicméně kapitán United je údajně odhodlán pomoci vést klub zpět do slavných dnů, když vchází do třicítek.

Útok – Olise, Rashford, Hojlund
Ten Hag potenciálně našel stabilizovanou útočnou trojici na dalších pět let v osobě Alejandra Garnacha, Marcuse Rashforda a Rasmuse Hojlunda. Nicméně příchody v útoku se očekávají na tomto léto, protože Anto Bruno se dostává do kontraktu a Antony pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Michael Olise z Crystal Palace je prý velmi reálnou možností. Tento dvacetidvouletý pravý křídelník je označován jako jedna z hlavních priorit INEOS a preferuje přestup na Old Trafford před bývalým klubem Chelsea. Mohl by soutěžit s Garnachem, zatímco Rashford a Hojlund budou nadále tvořit jejich partnerství v útoku.

FAQ

1. Kdo je nový výkonný ředitel klubu Manchester United?
– Omar Berrada

2. Kdo by mohl být novým sportovním ředitelem na Old Trafford?
– Dani Ashworth

3. Kdo je potenciálním brankářem pro Manchester United?
– Andre Onana

4. Jaké posily by měl Manchester United získat pro obranu?
– Diogo Dalot, Jean-Clair Todibo, Jarrad Branthwaite

5. Kdo je spojován s příchodem do středu zálohy klubu?
– Ruben Neves

6. Kdo může být další posilou pro střed zálohy?
– Kobbi Mainoo

7. Kdo je kapitánem Manchesteru United?
– Bruno Fernandes

8. Kdo by mohl být novou posilou v útoku?
– Michael Olise

9. Kdo jsou stabilizovanou útočnou trojicí klubu?
– Alejandro Garnacho, Marcus Rashford, Rasmus Hojlund

10. Který klub vlastní INEOS?
– OGC Nice

Definitions:
– Výkonný ředitel – hlavní manažer, který odpovídá za provozní činnosti klubu
– Sportovní ředitel – osoba odpovědná za plánování a přípravu sportovního programu klubu
– Obránce – hráč, který brání branku svého týmu
– Záložník – hráč, který hraje mezi obranou a útokem a podílí se na tvorbě hry
– Útočník – hráč, který se snaží skórovat góly

Suggested related links:
Manchester United
Premier League
UEFA Champions League