Rangers předvádějí skvělý fotbal za účasti celého týmu

Manažer Rangers, Philippe Clement, při rozhovoru s BBC Scotland řekl: “Byl to opravdu skvělý zápas od mého týmu. Myslím si, že každý, kdo byl dnes ve stadionu a také před čtyřmi měsíci, uvidí obrovský rozdíl ve výkonu týmu – týmu, ve kterém jsou všichni zapojení a který předvádí vlnu útoků, ale také se dobře brání.” Title “Mohl to být večer s mnohem více góly, ale je třeba trochu štěstí. Na druhé straně byl brankář, který měl ve svém životě nádherný večer se skvělými zákroky a občas i se štěstím na své straně.”

” Mentality týmu, hlad po úspěchu, odolnost, neustálé toužení po větším úsilí. Chci vidět tu ambici v týmu, chci ji vidět i v nadcházejících měsících. Ti noví kluci, kteří se připojili, projevují velkou chuť a touhu. Title Je tohle kolektivnost je opravdu klíčová. Nemáme ego nebo hráče, kteří by se chtěli stát hvězdami sami o sobě.”

Na otázku o nevyužitých příležitostech Cyriela Desserse Clement odpověděl: “Pro mě není důležité, kdo ty góly dá. Každý bude mít možnost skórovat, myslím si, že každý hráč na hřišti dnes měl šanci vstřelit gól – jenom ne Jack Butland, to by bylo trochu šílené.”

Title “Nešlo o první místo. Cítili jsme tu pohodu přidat ještě více gólů. Máme ještě hodně zápasů, musíme se zaměřit na sebe a ne na to, kolik gólů mají ostatní týmy.”

“Nemám čas na Celtic. Zaměřujeme se na Rangers. Chci udělat tento tým lepším, získat s ním co nejvíce bodů, vyhrávat s ním co nejvíce trofejí. Zaměřujeme se jen na to.”

Často kladené otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích uvedených v článku:

1. Jaký byl hodnocení zápasu od manažera Rangers, Philippe Clementa?
– Philippe Clement popsal zápas jako skvělý, ve kterém se jeho tým výrazně zlepšil ve srovnání s předchozím výkonem před čtyřmi měsíci. Tým ukázal zapojení všech hráčů a dobrou kombinaci útoků a obrany.

2. Jaká jsou klíčová slova pro tým podle Clementa?
– Klíčová slova pro tým podle Clementa jsou “mentalita”, “hlad po úspěchu”, “odolnost” a “neustálé toužení po větším úsilí”. Důležitá je také kolektivnost a absence eg a hráčů, kteří se chtějí stát hvězdami sami o sobě.

3. Jaký je pohled trenéra na nevyužité příležitosti Cyriela Desserse?
– Philippe Clement zdůrazňuje, že mu nezáleží na tom, kdo dá góly. Každý hráč na hřišti měl možnost skórovat, jen ne brankář Jack Butland.

4. Bylo první místo v tabulce cílem týmu?
– Philippe Clement uvádí, že jejich cílem nebylo první místo, ale přesto chtěli přidat ještě více gólů v zápase. Zaměřují se na svůj vlastní výkon a na dosažení co nejvíce bodů a trofejí.

5. Zaměřuje se tým na Celtic?
– Philippe Clement zdůrazňuje, že jeho tým se zaměřuje pouze na Rangers a nemá čas nebo zájem o zaměření na Celtic. Cílem je udělat tým lepším a dosáhnout co nejlepších výsledků s ním.