Řízení krystalového paláce pod tlakem kvůli hněvu fanoušků

Manažer krystalového paláce Roy Hodgson říká, že tato doba je “nejtěžší” období jeho kariéry, protože se proti němu a týmu obrátily některé fanoušky. Hodgson je pod tlakem jako bos krystalového paláce po jedné výhře ve svých posledních pěti zápasech. 76letý trenér povede svůj 200. zápas v anglické Premier League, když se Krystalový palác střetne s Chelsea v pondělí.

Fanoušci jsou ti, které si nemůžeme dovolit obrátit proti nám, protože je potřebujeme,” uvedl Hodgson. “Je to nejtěžší období mé kariéry z jednoho důvodu a tím je, že se fanoušci tak moc obrátili proti nám.”

Pokud budeme chtít vyhrávat zápasy a pokud se tento tým má dařit, nebudou ho schopni dosáhnout, pokud budou fanoušci neustále vůči všemu, co se děje, neustále naštvaní.”

Kromě toho to připojuje hodně dalších období mého života, kdy jsem byl spokojenější a více spokojený, samozřejmě.”

Fanoušci Krystalového paláce na zápasech vyvěšují transparenty, ve kterých žádají o výpověď Hodgsona. Trenér uvedl, že se nediskutoval s předsedou paláce Stevem Parishem ani sportovním ředitelem Dougim Freedmanem o jejich “myšlenkách nebo plánech”, jak se zmiňují zprávy, že hledají jeho náhradu.

Hodgson dodal: “My je teď zejména potřebujeme, protože jsme ve velmi oslabené situaci a mohli bychom využít jejich pomoci a sympatie, protože na tom pondělním večerním zápase budou hráči, kteří neodohrali tolik zápasů v prvním týmu Krystalového paláce.”

Budou potřebovat soucitné oko spíše než ultra-kritické.”

Bývalý trenér anglického týmu Hodgson vedl kluby jako Inter Milán, Blackburn, Fulham, Liverpool a West Bromwich Albion a vedl také národní týmy Švýcarska, Spojených arabských emirátů a Finska. Po porážce 2:1 proti Islandu v osmifinále Evropského šampionátu v roce 2016 rezignoval na post manažera Anglie.

Manažer krystalového paláce Roy Hodgson tvrdí, že se nachází v “nejtěžším” období své kariéry, protože čelí odpůrcům ze strany některých fanoušků. Na základě jediné výhry ve svých posledních pěti zápasech je Hodgson, který v pondělí povede svůj 200. zápas v anglické Premier League proti Chelsea, pod silným tlakem.

Hodgson uvedl: “Fanoušci jsou ti, které si nemůžeme dovolit obrátit proti nám, protože je potřebujeme. Je to nejtěžší období mé kariéry z jednoho důvodu a tím je, že se fanoušci tak moc obrátili proti nám.”

Tým nebude schopen dosáhnout vítězství a úspěchu, pokud budou fanoušci neustále nespokojení se vším, co se děje.”

Hodgson také připomněl období svého života, kdy byl spokojenější a více uspokojený.

Fanoušci krystalového paláce vyjadřují svůj nesouhlas s Hodgsonem pomocí transparentů na zápasech, v nichž požadují jeho odvolání. Trenér však uvedl, že se neporadil s předsedou klubu Stevem Parishem ani sportovním ředitelem Dougim Freedmanem ohledně jejich údajných plánů na jeho nahrazení.

Hodgson dodal: “Nyní nám fanoušci především chybí, protože jsme v těžké situaci a potřebovali bychom jejich pomoc a sympatie, protože v pondělním večerním zápase budou hráči, kteří nehráli mnoho zápasů za Krystalový palác.”

Spíše než ultrakritickými fanoušky budou potřebovat soucitné oko.”

Hodgson, bývalý trenér anglického národního týmu, vedl také kluby jako Inter Milán, Blackburn, Fulham, Liverpool a West Bromwich Albion a trénoval také národní týmy Švýcarska, Spojených arabských emirátů a Finska. Po porážce 2:1 proti Islandu v osmifinále Evropského šampionátu v roce 2016 rezignoval na pozici manažera Anglie.

Definitions:
– Krystalový palác: anglický fotbalový klub
– Premier League: anglická fotbalová nejvyšší soutěž
– Fanoušci: lidé podporující klub nebo tým
– Transparenty: průhledná plátna s vzkazy
– Hodnotit (v tomto případě): být nespokojený s něčím nebo někým
– Odvolání: ukončení pracovního poměru
– Tlak: silný nátlak nebo stres
– Spokojený: citově vyrovnaný a šťastný
– Usnowwok: vyplnit rekordy o úspěší ko.

Suggested related links:
Premier League
Krystalový palác