Barcelona se musela spokojit s bodem, přestože díky 16letému záložníku Laminu Yamalovi otočila zápas proti Granadě. Yamal otevřel skóre pro domácí tým, ale Ricard Sanchez vyrovnal po přihrávce od Facunda Pellistriho. V šíleném šestiminutovém období přidal hostující Pellistri druhý gól a Robert Lewandowski srovnal. Ignasi Miquel vrátil Granadě vedení, ale Yamal svým druhým gólem uzavřel skóre.

Bylo to rozpačité představení Barcelony, které odkrývá důvody, proč trenér Xavi rozhodl opustit klub na konci sezóny. Barcelona se nyní nachází deset bodů za vedoucím Realem Madrid a nemá šanci dostat se na dosah druhému Gironě, která je od ní vzdálena pět bodů.

Tato remíza zdůraznila potřebu změny směřování klubu, s čímž souhlasí i Xavi. Granada, která se potýká s bojem o záchranu a která na svých cestách získala pouze jeden bod, se zdála být schopná skórovat proti zranitelné obraně Barcelony, která letos doma obdržela téměř pětkrát tolik gólů jako v minulé sezóně.

Sestavy

Barcelona

Sestava: 4-3-3
1. ter Stegen
23. Koundé
33. Cubarsí
5. Martínez
2. Cancelo
21. F de Jong
15. Christensen
22. Gündogan
27. Yamal
9. Lewandowski
8. Pedri

Granada

Sestava: 4-1-4-1
25. Batalla
12. Sánchez
4. Rubio
14. Miquel
3. Maouassa
6. Hongla
19. Pellistri
20. Ruiz
23. Gumbau
21. Melendo
11. Uzuni

Když se podíváme na statistiky zápasu, vidíme, že Barcelona měla více střel a držela většinu míče, ale Granada byla velmi nebezpečná při protiútocích. I přes snahu Barcelony se utkání nakonec skončilo nerozhodným výsledkem 3:3.

FAQ

1. Kdo dal góly v utkání mezi Barcelonou a Granadou?
– Skóre otevřel Lamin Yamal z Barcelony, poté vyrovnal Ricard Sanchez z Granady. Granada vedla díky gólům od Facunda Pellistriho a Ignasiho Miquela, ale Lamin Yamal z Barcelony uzavřel skóre druhým gólem.

2. Jak skončil zápas mezi Barcelonou a Granadou?
– Utkání skončilo nerozhodným výsledkem 3:3.

3. Jaké jsou statistiky zápasu?
– Barcelona měla více střel a držela většinu míče, ale Granada byla velmi nebezpečná při protiútocích.

Definitions:
– Granada: fotbalový tým ze Španělska, který soutěží v nejvyšší ligové soutěži La Liga.
– Lamin Yamal: 16letý záložník Barcelona, který skóroval dvakrát v utkání proti Granadě.

Related links:
Oficiální stránky Barcelony
La Liga