Tottenham a Wolves: Zranění útočníci způsobují starosti Wanderers

Wolvesský tým předvádějící v letošní sezóně úžasné výkony začíná pociťovat důsledky zranění svých útočníků. Hwang Hee-chan dosáhl úctyhodných 10 gólů v Premier League a Matheus Cunha také zahrál výborné utkání se 9 góly na kontě. Nicméně, při posledním zápase proti Brentfordu se Cunha zranil a Hwang nenastoupil kvůli drobným zraněním z asijského poháru. V důsledku těchto absencí Wolverhampton prohrál 2:0. Ideální sestava útočníků v čele s Hwangem, Cunhou a Pedrem Netem je snem fanoušků, avšak kvůli zraněním je nepravděpodobné, že by se tato sestava mohla předvést ve víkendovém utkání proti Tottenhamu. Wolverhampton tak pravděpodobně sáhne ke svému pragmatickému přístupu, aby se pokusil porazit tým Ange Postecogloua.

Sezóna Wolverhamptonu byla výjimečná, ale zranění útočníků začínají mít dopad na tým. Hwang Hee-chan dosáhl 10 gólů v Premier League, zatímco Matheus Cunha předvedl skvělé výkony s 9 góly. Nicméně Cunha se zranil v posledním zápase proti Brentfordu a Hwang nemohl nastoupit kvůli malým zraněním z asijského poháru. V důsledku toho Wolverhampton prohrál 2:0.

Ideální sestava útočníků s Hwangem, Cunhou a Pedrem Netem je snem fanoušků, ale kvůli zraněním je nepravděpodobné, že by se tato sestava mohla předvést ve víkendovém utkání proti Tottenhamu. Wolverhampton pravděpodobně zvolí pragmatický přístup, aby se pokusil porazit tým Ange Postecogloua.

Důležité termíny:
– Wolverhampton – anglický fotbalový tým
– Premier League – nejvyšší anglická fotbalová soutěž
– Hwang Hee-chan – útočník Wolverhamptonu
– Matheus Cunha – útočník Wolverhamptonu
– Brentford – fotbalový tým hrající v Premier League
– Asijský pohár – mezinárodní fotbalová soutěž

Související odkazy:
Oficiální stránky Wolverhampton
Premier League
Oficiální stránky Brentfordu