Tři hráči Cal Poly Pomony získali ocenění United Soccer Coaches All-American poprvé v historii školy

Po skončení sezóny v roce 2023 byli tři hráči fotbalového týmu mužů Cal Poly Pomona Broncos oceněni jako United Soccer Coaches All-American poprvé v historii školy. Obránce Cesar Ruvalcaba, útočník Paul Roger Henschke a záložník Melvyn Perez Cortez se tak stali součástí elitní skupiny 12 hráčů, kteří toto ocenění získali během své kariéry na CPP. Tento rok je však poprvé, kdy byli tři hráči Broncos oceněni ve stejném roce.

Cesar Ruvalcaba, který v minulé sezóně hrál jako kapitán týmu, se stal prvním hráčem v historii Broncos, který získal All-American First Team dvakrát za sebou v letech 2022 a 2023. Během minulé sezóny nastoupil jako základní hráč ve 20 z 21 zápasů, ve kterých vstřelil celkem tři góly a přidal čtyři asistence.

Paul Roger Henschke, který v minulé sezóně nastoupil jako základní hráč ve 21 zápasech, si vysloužil místo v All-American Second Team. Předchozí sezónu obdržel ocenění jako třetí nejlepší hráč. Během své kariéry na CPP vstřelil 10 gólů a stal se třetím nejlepším střelcem CCAA.

Oba hráči se vyjádřili k ocenění a zdůraznili význam tvrdé práce, nasazení a dlouhých hodin tréninku. Ruvalcaba uvedl, že ocenění je odměnou za všechnu obětovanou práci a přispívá k jeho sebevědomí a víře v to, že dosáhne svých profesionálních cílů. Henschke naopak upozornil na důležitost týmové práce a přátelství ve sportu.

Cal Poly Pomona Broncos během minulé sezóny dosáhli výborných výsledků pod vedením trenéra O’Sullivana. S 14 výhrami, pěti remízami a pouze dvěma prohrami překonali výkony předchozí sezóny. Ruvalcaba a Henschke se shodli na tom, že jejich tým byl nejsilnější ve chvílích, kdy hráči spolupracovali a bojovali jeden za druhého.

Ocenění United Soccer Coaches All-American představuje velký úspěch nejen pro Ruvalcabu a Henschkeho, ale i pro celý tým Cal Poly Pomona Broncos. Je to důkaz kvality a tvrdé práce hráčů a trenérů, kteří společně dosáhli vynikajících výsledků. Tito hráči jsou vzorem pro ostatní mladé fotbalisty a motivací pro další sezóny.

Časté dotazy (FAQ):

1. Co je United Soccer Coaches All-American?
United Soccer Coaches All-American je ocenění udělované nejlepším fotbalistům ze všech univerzitních týmů v USA. Ocenění je udělováno hráčům, kteří dosahují vynikajících výsledků během sezóny.

2. Kdo v Cal Poly Pomona Broncos obdržel ocenění United Soccer Coaches All-American v roce 2023?
V roce 2023 obdrželi ocenění United Soccer Coaches All-American tři hráči z týmu Cal Poly Pomona Broncos – Cesar Ruvalcaba, Paul Roger Henschke a Melvyn Perez Cortez.

3. Jaké výsledky dosáhli ocenění hráči během minulé sezóny?
Cesar Ruvalcaba byl vybrán do All-American First Team. Hrál jako kapitán týmu, vstřelil tři góly a přidal čtyři asistence. Paul Roger Henschke byl vybrán do All-American Second Team, nastoupil ve všech 21 zápasech a vstřelil 10 gólů.

4. Jaké je význam ocenění pro hráče a celý tým?
Ocenění United Soccer Coaches All-American je důkazem kvality a tvrdé práce hráčů a trenérů. Tito hráči jsou vzorem pro ostatní mladé fotbalisty a motivací pro další sezóny. Týmu Cal Poly Pomona Broncos přináší prestiž a potvrzuje jejich výjimečný výkon.

5. Kdo je trenérem týmu Cal Poly Pomona Broncos?
Týmem Cal Poly Pomona Broncos mužů je veden trenér O’Sullivan.