U.S. Fotbalový národní tým se utká s Kolumbií v přípravě na Copa America

(CHICAGO 13. února 2024) – Americký mužský fotbalový národní tým se utká s silným jihoamerickým týmem Kolumbie 8. června nedaleko Washingtonu D.C. na stadionu FedExField v Landoveru, Maryland. Tento zápas bude důležitou částí příprav obou týmů na prestižní turnaj Copa America 2024, který se bude konat letos v létě ve Spojených státech.

Zápas bude živě vysílán na živé na TNT, Telemundo, Universo, Max a Peacock en Español a na rádiu Fútbol de Primera. Pokrytí začíná v 17:00 ve východoamerickém čase, s rozehráním zápasu ve 17:37. Fanoušci mohou sledovat americký národní tým na sociálních sítích jako X (@USMNT), Instagram (@USMNT), Facebook, TikTok (@ussoccer) a oficiální aplikaci U.S. Soccer App.

Spočívající na verdiktu premiérského trenéra Gregg Berhaltera k tomuto zápasu, řekl: “Jelikož pokračujeme v budování k prestižnímu turnaji Copa America a Mistrovství světa FIFA 2026, těší nás konkurz proti nejlepším soupeřům a Kolumbie tento požadavek splňuje. Jejich výkon v kvalifikaci na mistrovství světa a přítomnost některých nejlepších hráčů na světě je zářným příkladem.” Dylan Wanagiel, viceprezident HBSE odpovědný za sportovní akce, také vyjádřil hrdost na pořádání takového utkání a zdůraznil význam návratu národního týmu do hlavního města.

Často kladené otázky (FAQ) k zápasu mezi americkým a kolumbijským fotbalovým týmem:

1. Kdy a kde se koná zápas mezi americkým a kolumbijským týmem?
Zápas se uskuteční 8. června nedaleko Washingtonu D.C. na stadionu FedExField v Landoveru, Maryland.

2. Jaký je význam tohoto zápasu?
Tento zápas je důležitou částí příprav obou týmů na prestižní turnaj Copa America 2024, který se letos v létě koná ve Spojených státech.

3. Jak mohu sledovat zápas?
Zápas bude živě vysílán na živé na TNT, Telemundo, Universo, Max a Peacock en Español a na rádiu Fútbol de Primera. Pokrytí začíná v 17:00 ve východoamerickém čase, s rozehráním zápasu ve 17:37. Fanoušci mohou také sledovat americký národní tým na sociálních sítích jako X (@USMNT), Instagram (@USMNT), Facebook, TikTok (@ussoccer) a oficiální aplikaci U.S. Soccer App.

4. Jaký je verdikt premiérského trenéra Gregg Berhaltera ohledně tohoto zápasu?
Podle premiérského trenéra Gregg Berhaltera je konkurz proti Kolumbii před turnajem Copa America a Mistrovstvím světa FIFA 2026 důležitým krokem v budování týmu. Berhalter chválí výkon Kolumbie v kvalifikaci na mistrovství světa a přítomnost některých nejlepších hráčů na světě v jejich týmu.

5. Kdo je Dylan Wanagiel a co řekl o pořádání zápasu?
Dylan Wanagiel, viceprezident HBSE odpovědný za sportovní akce, vyjádřil hrdost na pořádání zápasu mezi americkým a kolumbijským týmem a zdůraznil význam návratu národního týmu do hlavního města.

6. Jaké jsou sociální sítě, na kterých mohu sledovat americký národní tým?
Fanoušci mohou sledovat americký národní tým na sociálních sítích jako X (@USMNT), Instagram (@USMNT), Facebook, TikTok (@ussoccer) a oficiální aplikaci U.S. Soccer App.