Nové zprávy z Old Trafford: Plány na přestupy potvrzeny, výměna Lindelofa, Ten Hag obdržel zprávu

Manchester United se může pochlubit skvělým začátkem roku 2024, jelikož se týmu trenéra Erika ten Haga dosud daří a je dosud neporažený. V současné době se nachází pouze šest bodů za Tottenhamem Hotspur v boji o kvalifikaci do příštího ročníku Ligy mistrů. Ve vysoké hře s Aston Villou, který je jedním z konkurentů o místo v první čtyřce, Manchester United vyhrál 2:1 díky gólům Rasmuse Hojlunda a Scotta McTominaye.

Plánovaný nákup 25% podílu člena Premier League Sira Jima Ratcliffeho byl schválen a nyní čeká na potvrzení od FA. Tato dohoda umožní šéfovi společnosti Ineos převzít kontrolu nad sportovní částí klubu. Schválení FA by mohlo přijít v příštích dnech.

Manchester United se vrátí do akce příští víkend, když se utká s týmem Luton Town na stadionu Kenilworth Road. S tím na paměti tu máme souhrn nejnovějších zpráv z Old Trafford.

Podle zpráv z Itálie se zdá, že Manchester United plánuje znovu navázat svůj zájem o Benjamina Pavarda a mohl by za to nabídnout Victora Lindelofa jako součást dohody. Pavard byl loni spojován se přestupem do Old Trafford, ale nakonec se rozhodl připojit k Interu Milán. Nicméně, je tvrzeno, že United stále projevují zájem o příchod tohoto všestranného obránce a mohli by být ochotni nabídnout Lindelofa Interu s cílem zjemnit podmínky dohody. United aktivovali opci pro prodloužení smlouvy s Lindelofem do roku 2025, ale jenom s ohledem na udržení jeho tržní hodnoty. Podle zpráv je pravděpodobné, že Lindelof bude příští léto prodán, ať už dohoda s Pavardem proběhne nebo ne, a o jeho služby projevuje zájem několik klubů saúdské Pro League.

Marcus Rashford je obviněn z podvodu

Richard Keys obvinil Marcuse Rashforda z předstírání pádu, aby získal pro Manchester United přímý kop, který vedl k jejich prvnímu gólu proti Aston Ville v neděli. “Samozřejmě byl Casemiro mimo hru při přímém kopu, který vedl k rohu – který vedl k gólu! Diváci BeinSPORTS to věděli v neděli, když jsme to ukázali s Andym. Pomožte nám být tak přísní s Rashfordem, jak jsme byli s Fernandesem. Měl být varován za předstírání pádu, nikoli odměněn za podvod,” napsal Keys ve svém blogu.

Manchester United se omlouvá klubové legendě

Klub se omluvil klubové legendě Normanu Whitesidovi poté, co mezi několika vlastníky permanentek Old Trafford došlo k přesunu sedadel. Whiteside strávil jako hráč jedenáct let v klubu a více než 25 let byl držitelem platinové permanentky. Klub jej ale přemístil na jiné místo při zápase proti West Hamu, což vyvolalo nevole jeho manželky na sociálních médiích. Mluvčí klubu uvedl: “Máme největší respekt k Normanovi jako legendě klubu a chápeme zklamání, které mu a ostatním majitelům permanentek přineslo přemístění z jejich obvyklých míst. Budeme spolupracovat se všemi majiteli permanentek, které se přemístění dotklo, včetně Normana, abychom pro ně našli co nejlepší alternativní místa na jiných částech stadionu.”

FAQs:

1. Kdo je trenérem Manchester United?
– Trenérem Manchester United je Erik ten Hag.

2. Jaké byly výsledky Manchester United v posledních zápasech?
– Manchester United je dosud neporažený v současné sezóně a v posledním zápase proti Aston Ville vyhrál 2:1.

3. Jaké plány má Manchester United ohledně přestupů?
– Manchester United plánuje znovu navázat svůj zájem o fotbalistu Benjamina Pavarda a mohl by za to nabídnout Victora Lindelofa jako součást dohody.

4. Kdo je obviněn z podvodu ve prospěch Manchester United?
– Marcuse Rashforda obvinili z předstírání pádu, aby získal pro Manchester United přímý kop.

5. Kdo z klubových legend byl přemístěn na jiné místo na stadionu?
– Klubová legenda Norman Whiteside byl přemístěn na jiné místo při zápase proti West Hamu.

Definitions:

– Premier League – nejvyšší fotbalová soutěž v Anglii.
– Ligy mistrů – nejprestižnější klubová fotbalová soutěž v Evropě.
– FA – anglická fotbalová asociace.
– Tržní hodnota – odhadovaná cena hráče na trhu, která je ovlivněna jeho výkony a poptávkou po něm.
– Podvod – úmyslné klamání nebo nečestné jednání.

Suggested related links:
manutd.com
premierleague.com
uefa.com – Ligy mistrů