Velký úspěch absolventů Seven Kingfisher High School: fotbaloví talenti získali ocenění na celostátní úrovni

Sedm absolventů Seven Kingfisher High School si odneslo ocenění, když Asociace fotbalových trenérů Oklahomy nedávno oznámila sestavy All-State pro rok 2024. Do týmu Class 3A West byli vybráni brankářka Zoey Padilla a záložní hráčky Kylee Rojas a Hannah Click.

Brankářem týmu KHS byl vybrán Diego Muñoz a útočníkem Reid Witt.

J.W. Struck byl stipendistou výběru pro chlapce a Jackie Rivera pro dívky.

Zápasy v rámci All-State Class 3A se odehrají v sobotu 8. června ve Fort Gibsonu. Dívky budou hrát v 18:00 a chlapci ve 20:00.

Padilla byla brankářkou ve všech 13 zápasech, které KHS hrálo v této sezóně. Celkem nasbírala 80 zákroků a dokonce během jedné půle mimo branku vstřelila i gól.

Rojas si s 11 vstřelenými góly a čtyřmi asistencemi dělila vedení týmu a stejný počet asistencí zaznamenala také Click, která také vstřelila tři góly.

Witt byl čtvrtým nejlepším střelcem týmu s sedmi góly a s čtyřmi asistencemi druhým nejlepším nahrávačem. Muñoz odchytal za tým Kingfisher High School celkem 109 zákroků.

Toto ocenění je důkazem nejen talentu, ale také tvrdé práce a závazku těchto mladých fotbalových hráčů. Seven Kingfisher High School může být na své absolventy právem pyšná.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Kdo z absolventů Seven Kingfisher High School obdržel ocenění?
Sedm absolventů Seven Kingfisher High School obdrželo ocenění.

2. Jaká ocenění obdrželi a kdo je vybral?
Asociace fotbalových trenérů Oklahomy vybrala brankářku Zoey Padilla a záložní hráčky Kylee Rojas a Hannah Click do týmu Class 3A West.

3. Kdo byl vybrán brankářem týmu KHS?
Brankářem týmu KHS byl vybrán Diego Muñoz.

4. Kdo byl vybrán útočníkem týmu KHS?
Útočníkem týmu KHS byl vybrán Reid Witt.

5. Kteří absolventi byli stipendisty výběru pro dívky a chlapce?

6. Kdy se budou hrát zápasy v rámci All-State Class 3A a kde?
Zápasy se budou hrát v sobotu 8. června ve Fort Gibsonu. Dívky budou hrát v 18:00 a chlapci ve 20:00.

7. Jaké vynikající výkony absolventé předvedli?
Zoey Padilla byla brankářkou ve všech 13 zápasech, nasbírala 80 zákroků a dokonce během jedné půle vstřelila i gól. Kylee Rojas byla nejlepší střelkyní týmu s 11 vstřelenými góly a čtyřmi asistencemi. Hannah Click přispěla se stejným počtem asistencí a také vstřelila tři góly. Reid Witt byl čtvrtým nejlepším střelcem týmu s sedmi góly a druhým nejlepším nahrávačem s čtyřmi asistencemi. Diego Muñoz odchytal 109 zákroků.

8. Co tato ocenění ukazují o talentu těchto hráčů?
Tato ocenění jsou důkazem talentu, tvrdé práce a závazku těchto mladých fotbalových hráčů.