Vítězství na stadionu Emireits: Slavit s vášní a emocemi

Mikel Arteta dnes vyjádřil svou lásku k tomu, když vidí naše hráče a fanoušky slavit vítězství společně. Podle něj by takové okamžiky měly být ctěny všemi týmy po celém světě a pozitivní energie a vášeň by se měly rozlít na hřiště i mimo něj po dosažení významného výsledku.

Ačkoli Mikel trvá na tom, že oslavy by měly být vždy respektující, věří, že hra potřebuje tyto projevy emocí, aby propojila fanoušky na tribunách s hráči na hřišti. “Miluju to,” řekl na tiskové konferenci před zápasem. “Viděl jsem [venkovní] trenéry na kolenou na Emireitse. Viděl jsem velké trenéry kráčející na hřiště, viděl jsem trenéry přecházet počáteční čáru. Viděl jsem to všechno v Premier League.

“Osobně to miluju, protože do hry vnáší vášeň a emoce. Když je to provedeno přirozeným a jedinečným způsobem, myslím si, že je to skvělé. Je to moje názor a mnoho lidí si o tom může myslet něco jiného.

“Když děláte něco veřejně, budou existovat různé názory. Některé jsou pozitivní, některé ne tak pozitivní. Je to naše práce přijmout všechny tyto názory a stále se chovat tak, jak si myslíte, že je správné, a zajistit, abychom to neztratili.

“Mnoho zápasů jsem viděl a ve hře číslo tři, číslo šest, číslo osm byli trenéři a týmy, kteří slavili hodně, a fanoušci slavili hodně, protože je tak obtížné vyhrát v této lize.”

Mikel cítil, že vítězství 3:1 proti Liverpoolu bylo výsledkem, který si zaslouží oslavit, a prozradil, že stále pociťuje hrdost na úsilí všech hráčů a členů týmu, kteří přispěli k vítězství a získání tří bodů.

Nyní doufá, že tuto vlnu bude moci využít při návštěvě West Hamu United v neděli, kdy se budeme snažit vyhrát čtvrtý zápas v řadě a pokračovat ve stoprocentní ligové bilanci v roce 2024.

Při ohlédnutí za minulotýdenním vystoupením řekl: “Byl to pro nás velký zápas. Od [prvního] hvizdu bylo znát, jak moc to pro nás znamená. Už tehdy bylo cítit, že atmosféra ve stadionu je jiná. Byl to skvělý den.

“Byla to velmi pozitivní reakce od našich lidí, od médií, od týmu, dostal jsem tolik zpráv. Když chodím po ulici, je to hrdost a mnoho komplimentů za to, co jsme dokázali.”

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaké je poselství Mikel Artety ohledně oslav vítězství?
Mikel Arteta vyjádřil svou lásku k oslavám vítězství a věří, že by měly být ctěny všemi týmy po celém světě. Podle něj propojují fanoušky s hráči a vnášejí do hry vášeň a emoce.

2. Jaký je Mikelův názor na oslavy?
Mikel se domnívá, že oslavy jsou důležité a vnášejí vášeň do hry. Považuje je za skvělé, pokud jsou provedeny přirozeným a jedinečným způsobem.

3. Jaký další podnět k oslavám viděl Mikel v Premier League?
Mikel viděl mnoho trenérů a týmů slavit hodně v Premier League. Podle něj je to způsobeno tím, že je v této soutěži velmi obtížné vyhrát.

4. Jak se Mikel cítil po vítězství proti Liverpoolu?
Mikel cítil hrdost na úsilí všech hráčů a členů týmu, kteří přispěli k vítězství 3:1 proti Liverpoolu.

5. Jaká je další výzva pro Arsenal v následujícím zápase?
Arsenal se bude snažit vyhrát čtvrtý zápas v řadě při návštěvě West Hamu United v neděli.

Jazykové definice:
– Oslavy: Akt společného slavení a oslavování výsledku nebo události.
– Vášeň: Intenzivní emoce nebo zápal pro něco, co člověk miluje nebo mu způsobuje radost.
– Emoce: Silné pocity nebo reakce na vnější vlivy nebo události.

Sugerované související odkazy:
Arsenal
Premier League