Vracející se zranění důležitých hráčů oživují naději Arsenalu

Arséne Wenger se začíná radovat z návratu důležitých hráčů zpět na hřiště ve správný moment, kdy se Arsenal snaží uspět ve dvou soutěžích. Španěl pracoval bez klíčových hráčů většinu sezóny, ale teď se situace začíná zlepšovat.

Gabriel Jesus se vrátil do sestavy minulý týden proti Nottingham Forest, i když to bylo předčasné. Bukayo Saka utrpěl pád v neděli, ale Arséne Wenger naznačuje, že jeho zranění není vážné. Jurrien Timber udělal obrovský krok směrem k návratu dohry této sezóny. Navíc je Thomas Partey blíž a blíž návratu na hřiště, a to je pro Arsenal velmi důležité vzhledem k vytíženému období.

Další zranění zůstávají stále otazníkem. Oleksandr Zinchenko opět pocítil bolesti v lýtku. Gabriel Jesus čeká na návrat na hřiště z důvodu tekutiny v koleni. Proti Liverpoolu se také neobjeví Thomas Partey, který ještě není plně zotavený. Fabio Vieira podstoupil operaci na zranění třísla a bude mimo hru ještě několik týdnů. Naopak Takehiro Tomiyasu se již zotavil ze zranění lýtkového svalu a je připraven vrátit se na hřiště proti West Hamu.

Zranění hráči představují výzvu pro Arsenala, ale s návratem klíčových hráčů se začíná objevovat naděje. Hráči se musí rychle zotavit a vrátit do formy, aby klub mohl soutěžit na všech frontách. Arsenal se bude muset spolehnout na svou sílu a hlubokou lavičku hráčů, aby dosáhl svých cílů v této sezóně.

Pokud chcete být neustále informováni o dění kolem Arsenalu, můžete se připojit na WhatsApp kanál football.london Arsenal, kde vás budeme neustále informovat o nejdůležitějších zprávách o Gunners. Takže nezapomeňte zapnout oznámení poté, co se budete sledovat, a nic vám neunikne!

FAQ:

Q: Jak se vrací důležití hráči zpět na hřiště?
A: Arsenal se začíná radovat z návratu klíčových hráčů po jejich zraněních. Situace se začíná zlepšovat.

Q: Kteří hráči se vrátili na hřiště?
A: Gabriel Jesus, Bukayo Saka, Jurrien Timber a Thomas Partey se blíží návratu na hřiště.

Q: Kteří hráči jsou stále zranění?
A: Oleksandr Zinchenko, Gabriel Jesus, Thomas Partey a Fabio Vieira jsou stále zranění.

Q: Kdo se již zotavil a je připraven hrát?
A: Takehiro Tomiyasu se zotavil ze zranění a je připraven hrát proti West Hamu.

Q: Jaký je plán Arsenalu se zraněnými hráči?
A: Arsenal se musí spolehnout na svou sílu a hlubokou lavičku hráčů, aby dosáhl svých cílů v této sezóně.

Suggested related links:
Arsenal
UEFA