Xabi Alonso chce být manažerem v Liverpoolu, Realu Madrid nebo Bayernu Mnichov

Nová perspektiva na téma Xabi Alonso a jeho kariérní cíle

Xabi Alonso, bývalý fotbalista, má za sebou úspěšnou kariéru na hřišti a nyní se zdá, že jeho další cesta směřuje k trenérskému pultu. Po svém působení v Bayeru Leverkusen v Německu se Alonso stal atraktivním kandidátem na převzetí Liverpoolu po odchodu Jurgena Kloppa. Jeho práce v Leverkusenu zanechala vedení Liverpoolu hluboký dojem a dokonce se spekuluje o doložce ve smlouvě, která by mu umožnila vrátit se na Anfield.

Avšak nejen Liverpool se zajímá o Alonsa. Získal také pozornost vedení Bayernu Mnichov, kde je stále více pod tlakem aktuální trenér Thomas Tuchel. Jeho úspěchy s Leverkusenem v Bundeslize neunikly pozornosti bavorského klubu. Podle španělského fotbalového experta Guillem Balague by si Alonso mohl také představit pracovat pro své bývalé kluby Real Madrid a Real Sociedad, a v seznamu je dokonce zmíněn i Manchester City.

I přestože v současnosti Alonso tvrdí, že je ve svém stávajícím angažmá šťastný a těší se z práce v Bayeru Leverkusen, tak se veřejně přiznal, že jednoho dne by se rád stal manažerem Liverpoolu. Svou vášeň a oddanost k tomuto klubu zdůraznil a vyjádřil, že jeho sny směřují na Anfield.

Alonso se nedávno dohodl na prodloužení smlouvy s Leverkusenem do roku 2026. Tato nová perspektiva na jeho budoucnost ukazuje jeho cíle jako trenéra a jeho přání stát se manažerem ve světově uznávaných klubech jako je Liverpool, Real Madrid nebo Bayern Mnichov. Teď už záleží jen na tom, kde a kdy se jeho cesta spojí s ambicemi těchto klubů.

Nová perspektiva na téma Xabi Alonso a jeho kariérní cíle

FAQ

1. Kdo je Xabi Alonso?
Xabi Alonso je bývalý fotbalista, který měl úspěšnou kariéru na hřišti.

2. Jaké jsou jeho kariérní cíle?
Zdá se, že Xabi Alonso má zájem stát se trenérem a mít tak další kariéru po ukončení hráčského působení.

3. Kde působil po svém angažmá v Bayeru Leverkusen?
Xabi Alonso byl atraktivním kandidátem na převzetí Liverpoolu po odchodu Jurgena Kloppa.

4. Má zájem i vedení jiných klubů?
Ano, vedení Bayernu Mnichov vyjádřilo zájem o Xabiho Alonsa. Spekuluje se také o jeho možném působení ve svých bývalých klubech Real Madrid, Real Sociedad a Manchester City.

5. Co Xabi Alonso sám říká o svých cílech?
Xabi Alonso tvrdí, že ještě nyní je spokojený se svým angažmá v Bayeru Leverkusen, ale jednoho dne by se rád stal manažerem Liverpoolu, kvůli kterému má vášeň a oddanost.

6. Jak dlouhá je jeho nová smlouva s Bayerem Leverkusen?
Xabi Alonso se nedávno dohodl na prodloužení smlouvy s Bayerem Leverkusen do roku 2026.

7. Jaké jsou jeho přání jako trenéra?
Xabi Alonso má cíle stát se manažerem ve světově uznávaných klubech, jako jsou Liverpool, Real Madrid a Bayern Mnichov.

Odkazy:
Liverpool
Real Madrid
Bayern Mnichov