Kylian Mbappe Riskuje s přestupem do Real Madrid kvůli výplatám

Kylian Mbappeův předpokládaný přestup do Real Madrid z Paris Saint-Germain se zadrhává kvůli výplatám, informuje Independent.

Zdroje ESPN sdělily v sobotu, že 25letý vítěz světového poháru přestoupí do Madridu na léto. Nicméně, poslední zprávy naznačují, že Los Blancos a Mbappe stále nedospěli ke shodě ohledně podrobností jeho smlouvy.

Mbappe se zdá se rozhodl, že je čas odejít z francouzského hlavního města a zdá se, že místo přestupu do Anglie se rozhodl pro Bernabeu. Nicméně, dosavadní nabídka Madridu nepřesvědčila ani hráče, ani jeho zástupce.

Madrid Mbappa oslovil již nějakou dobu a zdá se, že byli blízko k jeho získání před dvěma lety, ale útočník zůstal v Parc des Princes.

PSG stále má nabídku pro francouzského reprezentanta na stole, ovšem není to příliš zlepšení oproti jeho stávající smlouvě. Vedení francouzské ligy doufá, že Mbappe zůstane, ale to se zdá nepravděpodobné.

Liverpool a Arsenal vyjádřily dříve zájem o Mbappeho, ale ani jeden z klubů není ochoten narušit svou platovou strukturu kvůli němu.

– Streamujte na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, více (USA)

PAPER’S SPECULATIONS

– Manchester City se prý dohodl na přestupu talentovaného Brazilce Savia z Troyes na konci sezóny, informuje Fabrizio Romano. Devatenáctiletý hráč je momentálně na hostování v Gironě poté, co se připojil k Troyes za rekordní sumu v roce 2022. Dosud neodehrál žádný zápas za francouzský tým a zatímco o něj mělo zájem několik dalších anglických a německých klubů, nyní zůstane do konce sezóny v Gironě, která momentálně bojuje o vítězství v LaLize, než přestoupí do Manchesteru.

– Christian Eriksen by se mohl již tuto přestupové období připojit k Galatasaray, informuje The Mirror. Turecké přestupové okno zůstává otevřené do 9. února a Eriksen prý jednal s Galatasaray o přestupu z Old Trafford. 31letý Dán se připojil k United na volném přestupu z Brentfordu v létě 2022 a od té doby odehrál více než 50 zápasů pod vedením trenéra Erika ten Haga. Nicméně, od poloviny listopadu nastoupil pouze do tří zápasů a s nástupem Kobbie Mainoo před ním to vypadá, že jeho herní doba v United bude omezená, což vede ke spekulacím o možném přestupu.

– Tottenham Hotspur zajímá obránce Lloyda Kellyho, který odmítl několik nabídek na novou smlouvu s AFC Bournemouth. Nicméně, Spurs by mohli přijít o Kellyho kvůli zahraničním klubům, se kterými může nyní jednat o letním přestupu, jelikož mu zbývají posledních šest měsíců smlouvy. AC Milan a Juventus vedou závod o podpis obránce, nicméně existuje i zájem z Německa. Bournemouth je nadále odhodlán Kellyho udržet, který v této sezóně odehrál 14 zápasů a celkově 130 za dobu jeho působení na jižním pobřeží.

– Everton potenciálně odepisuje dva klíčové hráče na léto. Football Insider naznačuje, že Newcastle United připravuje spis na středopolaře Amadou Onanu a Manchester United je favoritem na získání obránce Jarrada Branthwaitea. 22letý Onana vyvolal zájem již v lednu, ale Toffees nechtěli nechat záložníka odejít kvůli své nejisté pozici v lize. Newcastle nyní plánuje nabídku pro belgického reprezentanta na konci sezóny. Zatímco Branthwaite, 21letý obránce, který se v tomto ročníku výrazně prosadil s Merseysidery, je favoritem pro přestup do United a mohl by být perfektním dlouhodobým náhradníkem za odcházejícího Raphaëla Varanea.

– Orlando City SC má blízko k trvalému přestupu 32letého kolumbijského útočníka Luise Muriela z Atalanty, informuje Moretto Matte. MLS okno je stále otevřené a Lvi doufají v získání zkušeného útočníka z Serie A. Nyní 32letý Muriel zažil úspěšná období před brankou během svého působení v Udinese, Sampdorii a Fiorentině.

Často kladené otázky (FAQ) ohledně přestupu Kyliana Mbappého do Real Madrid:

1. Jaký je aktuální stav přestupu Kyliana Mbappého do Real Madrid?
– Podle informací zdrojů ESPN se přestup očekává na léto, ale stále nedospěli ke shodě ohledně podrobností smlouvy.

2. Proč se rozhodl Mbappé odejít z Paris Saint-Germain?
– Zdá se, že Mbappé učinil rozhodnutí opustit francouzské hlavní město a upřednostnit přestup do Real Madrid.

3. Jaká byla dosavadní nabídka Realu Madridu?
– Podrobnosti o přesných podmínkách nabídky nejsou známy, ale zatím nebyla nabídka dostatečně přesvědčivá pro Mbappého a jeho zástupce.

4. Má PSG stále nabídku pro Mbappého?
– Ano, PSG stále drží nabídku pro Mbappého, ale není to zlepšení oproti jeho současné smlouvě.

5. Existují jiné kluby, které projevily zájem o Mbappého?
– Liverpool a Arsenal projevily dříve zájem, ale zatím žádný z těchto klubů není ochoten narušit svoji platovou strukturu kvůli Mbappému.

Pojmy:

1. Los Blancos – přezdívka pro Real Madrid. Odkaz na oficiální web Real Madrid

2. Parc des Princes – fotbalový stadion v Paříži, domovské hřiště Paris Saint-Germain. Odkaz na oficiální web Paris Saint-Germain

Sdílené články:

1. Článek o přestupu savie z Troyes do Manchester City: Odkaz na článek

2. Článek o možném přestupu Christiana Eriksena do Galatasaray: Odkaz na článek

3. Článek o zájmu Tottenhman Hotspur o Lloyda Kellyho: Odkaz na článek

4. Článek o možném přestupu Amadoua Onany a Jarrada Branthwaitea: Odkaz na článek

5. Článek o přestupu Luise Muriely do Orlando City SC: Odkaz na článek (Twitter)