Quincy Notre Dame Raiders se při letošním turnaji utkají s Orchard Farm Eagles na jejich hřišti.

Quincy Notre Dame Raiders se tento rok vypraví na venkovní zápas proti Orchard Farm Eagles. Utkání začíná v úterý v 16:15 hodin. V sobotu si Quincy Notre Dame v domácím prostředí poradili s týmem Helias, i když to nebylo jednoduché. Dovolené jim bylo jen tak akorát a vyhráli nad Heliasem 3:2. Skóre bylo v prvním poločase vyrovnané 2:2, avšak v druhém poločase byl Quincy Notre Dame lepším týmem. Tato výhra zlepšila jejich výkaz na 1-0. Co se týče Orchard Farm, jejich výsledky v minulé sezóně nebyly ideální. Skončili s bilancí pod 50% (6-7), ale doufají, že to letos otočí. Orchard Farm by ještě mohlo zmítat trápení z posledního utkání s Quincy Notre Dame, kdy byli poraženi bez jediného gólu v březnu 2023. Budou mít Orchard Farm na domácím hřišti více štěstí? Po zápase se můžete podívat na MaxPreps, kde najdete podrobné rozbor utkání, komentáře a další obsah o fotbale.

Quincy Notre Dame Raiders se letos utkají s Orchard Farm Eagles na venkovním zápase. Utkání začíná v úterý v 16:15 hodin. V minulém zápase s týmem Helias, který se konal v sobotu, dokázali Quincy Notre Dame vyhrát 3:2, i když to nebylo jednoduché. V prvním poločase bylo skóre vyrovnané 2:2, ale ve druhém poločase byl Quincy Notre Dame lepším týmem a získali výhru. Tato výhra dává jejich současný výkaz na 1-0.

Orchard Farm mělo minulou sezónu ne ideální výsledky s bilancí pod 50% (6-7), ale doufají, že se letos zlepší. Mají za sebou porážku bez jediného gólu od Quincy Notre Dame v březnu 2023, takže budou doufat ve větší štěstí na domácím hřišti tentokrát.

Po zápase můžete nalézt podrobný rozbor utkání, komentáře a další obsah o fotbale na webové stránce MaxPreps.

Definition:
– Rozbor utkání – Prohlášení o průběhu a dění utkání, které se zaměřuje na klíčové momenty a detaily.
– Bilance – Srování dosažených výsledků (výher a porážek) v průběhu určitého období.
– Domácí hřiště – Fotbalové hřiště, které patří nebo slouží jako domácí základna určitého týmu.