Jarní sezóna fotbalového svazu Sandpoint je v plném proudu

Fotbalový svaz Sandpoint s radostí oznamuje, že jarní sezóna se vydařila a přináší mnoho úspěchů. Letos se do rekreační ligy zapojilo přes 630 hráčů ve věku od čtyř do osmnácti let. Svaz se snaží nejenom naučit hráče hrát fotbal, ale také jim předávat důležité životní hodnoty, jako je komunikace, vedení týmu, fair play a vytrvalost.

Dalším křídlem fotbalového svazu Sandpoint jsou soutěžní týmy, známé jako Sandpoint Strikers. Tento tým se chystá do třetího víkendu ligových utkání. I když je primárním cílem svazu rozvoj hráčů, týmy ligy začaly jarní sezónu s výbornými výsledky. Z 17 týmů, které se účastní soutěže, je 10 stále neporazitelných.

V příštích týdnech se také budou konat zkoušky do týmu Sandpoint Strikers. Zkoušky jsou zdarma a otevřené pro všechny, kteří chtějí posunout své fotbalové dovednosti na vyšší úroveň. Termíny zkoušek jsou 21. května pro chlapce a 22. května pro dívky.

Fotbalový svaz Sandpoint bude také pořádat letní tábory v červenci na hřišti Farmin Field v Sandpoint. Tábory jsou otevřené pro hráče Sandpoint Strikers ve věku od sedmi let a pro hráče rekreační ligy od čtyř let. Letošními hlavními trenéry budou Brad Williams (ředitel fotbalových operací v SSA a trenér mužského týmu North Idaho College), Dan Anderson (hlavní trenér týmu Sandpoint High), Anthony Fox (asistent trenéra týmu Sandpoint High), Kellsi Parson (trenérka ženského týmu North Idaho College), Tyler Bangle (hráč North Idaho College), Hattie Dussault (bývalá brankářka Carroll College), Kael McGowan (brankář North Idaho College) a Kylie Burnett (hráčka St. Lawrence University).

Fotbalový svaz Sandpoint má dlouhou historii poskytování fotbalových příležitostí pro místní komunitu a větší severní část Idaha od roku 1981. Svaz se zaměřuje na kvalitní programy pro mladé hráče všech úrovní dovedností, které podporují jejich osobní a sportovní rozvoj v bezpečném a pozitivním prostředí.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kolik hráčů se zapojilo do rekreační ligy fotbalového svazu Sandpoint?
Rekreační ligu se letos zúčastnilo přes 630 hráčů ve věku od čtyř do osmnácti let.

2. Jaké důležité životní hodnoty fotbalový svaz Sandpoint předává hráčům?
Fotbalový svaz Sandpoint se snaží předávat hráčům důležité životní hodnoty, jako je komunikace, vedení týmu, fair play a vytrvalost.

3. Jak se nazývají soutěžní týmy fotbalového svazu Sandpoint?
Soutěžní týmy fotbalového svazu Sandpoint se nazývají Sandpoint Strikers.

4. Jak se daří týmům Sandpoint Strikers v jarní sezóně?
Týmy Sandpoint Strikers začaly jarní sezónu s výbornými výsledky. Z 17 týmů, které se účastní soutěže, je 10 stále neporazitelných.

5. Kdy se konají zkoušky do týmu Sandpoint Strikers a pro koho jsou otevřené?
Zkoušky do týmu Sandpoint Strikers jsou zdarma a otevřené pro všechny, kteří chtějí posunout své fotbalové dovednosti na vyšší úroveň. Termíny zkoušek jsou 21. května pro chlapce a 22. května pro dívky.

6. Kdy budou pořádány letní tábory fotbalového svazu Sandpoint a pro koho jsou otevřené?
Letní tábory fotbalového svazu Sandpoint budou pořádány v červenci na hřišti Farmin Field v Sandpoint. Tábory jsou otevřené pro hráče Sandpoint Strikers ve věku od sedmi let a pro hráče rekreační ligy od čtyř let.

7. Kdo budou letos hlavními trenéry na letních táborech?
Letošními hlavními trenéry na letních táborech budou Brad Williams, Dan Anderson, Anthony Fox, Kellsi Parson, Tyler Bangle, Hattie Dussault, Kael McGowan a Kylie Burnett.

Definice:

– Fotbalový svaz Sandpoint: Organizace, která poskytuje fotbalové příležitosti pro místní komunitu a větší severní část Idaha od roku 1981.
– Rekreační liga: Fotbalová liga pro hráče ve věku od čtyř do osmnácti let, která je zaměřena na rozvoj hráčů a předávání životních hodnot.
– Sandpoint Strikers: Soutěžní týmy fotbalového svazu Sandpoint.
– Fair play: Ochota dodržovat pravidla, respektovat soupeře a chovat se čestně na hřišti.

Sugerované související odkazy:
Oficiální webová stránka fotbalového svazu Sandpoint
Informace o týmu Sandpoint Strikers
Informace o rekreační lize fotbalového svazu Sandpoint