Maročané si zajistili titul při svém debutu v soutěži

Marocko porazilo USA 5-4.
Otevíracím zápasem dne v mužské soutěži byl souboj mezi USA a Marokem.

Jediný gól prvního období přišel do prvních dvou sekund utkání, když El Biouri přivedl Maroko brzy do vedení, které si podrželi do první přestávky.
V prvních minutách druhého období zdvojnásobil Zouhair marockou výhodu, zatímco Akol snížil v posledních třech minutách tohoto období. Maroko bylo však neuvěřitelně produktivní se zbývajícím časem a vstřelilo další tři góly, přičemž Zahraoui si připsal dvojitou střelu a El Kraichly proměnil.

Navzdory tomu, že mělo Maroko čtyřgólový náskok před Američany vstupujícími do třetího období, USA dominovaly ve skórování ve finální fázi hry, když Akol vstřelil svůj druhý gól, stejně jako góly od Perey a Franca. Tyto tři góly však nestačily na to, aby se zápas dostal do prodloužení, a Maroko dokončilo své druhé vítězství v soutěži.
Super SalvadoranéEl Salvador porazilo Švýcarsko 4-3.
Před posledním zápasem mužského turnaje mělo pouze Švýcarsko šanci vytlačit Maroko z první příčky, když nastoupilo proti El Salvadoru.

Švýcaři měli povedených 12 minut proti domácím, když se jim podařilo dvakrát skórovat díky Eliottovi a Knöpfliho. 
El Salvador srovnal stav zápasu ve druhém období, když Ruiz a Velasquez skórovali v rozmezí méně než minuty. Nicméně švýcarské vedení bylo obnoveno s necelou minutou do konce tohoto období díky Hodlovi.

Ruiz dokonal svůj hattrick a salviadorský obrat ve třetím a závěrečném období zápasu, který El Salvadoru přinesl jejich první vítězství v soutěži a zabránil Švýcarům, aby dohnali Maroko na vrchol.
Individuální oceněníPři slavnostním ceremoniálu v Costa del Sol byly uděleny tři individuální ocenění hráčům mužské soutěže. Cenu za „Nejlepšího brankáře“ získal marocký brankář Yassir Abada, ocenění „MVP“ bylo uděleno marockému hráči Redě Zahraouimu a cenu pro „Nejlepšího střelce“ získal José Agustín Ruiz z El Salvadoru.
Sledujte všechny zápasy živě ZDARMA na BEACHSOCCERTV.COM – REGISTRUJTE SE ZDE!
VýsledkyUSA 4-5 MarokoEl Salvador 4-3 Švýcarsko
Konečné pořadí1. Maroko2. Švýcarsko3. USA4. El Salvador

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo vyhrál otevírací zápas mužské soutěže mezi USA a Marokem?
Maroko porazilo USA 5-4.

2. Jaký byl stav po prvním období?
Maroko vedlo 1-0.

3. Kdo vstřelil góly v druhém období?
Zouhair zdvojnásobil vedení Maroka, zatímco Akol snížil stav. Poté Maroko vstřelilo další tři góly, přičemž Zahraoui a El Kraichly se prosadili.

4. Jaký byl konečný výsledek?
Maroko vyhrálo 5-4.

5. Kdo získal individuální ocenění?
Nejlepším brankářem byl Yassir Abada z Maroka, nejcennějším hráčem MVP byl Redě Zahraoui také z Maroka a nejlepším střelcem byl José Agustín Ruiz z El Salvadoru.

6. Jaké bylo konečné pořadí?
Konečné pořadí soutěže bylo: 1. Maroko, 2. Švýcarsko, 3. USA, 4. El Salvador.

Definice:
1. Období – část zápasu, která trvá zpravidla 20 minut.
2. Skórovat – vstřelit gól.
3. Vítězství – dosažení lepšího výsledku než soupeř.

Svérázné odkazy:
1. BEACHSOCCERTV – sledování všech zápasů živě zdarma.
2. Registrace – registrace na BEACHSOCCERTV.