Messi a Suarez spolu v Inter Miami: Klíčová dvojice prvního kola

Lionel Messi a Luis Suarez, dva nejlepší kamarádi a bývalí spoluhráči z Barcelony, jsou opět herci v Major League Soccer. Inter Miami, klub ve kterém Messi strávil polovinu minulé sezóny, podepsal Suareze v nadcházejícím přestupovém období, čímž vytvořili důležitou dvojici, která bude hrát první utkání sezóny proti Real Salt Lake.

Suarez zmínil, že přestup do Inter Miami poskytuje skvělou příležitost snít o vyhrání titulu MLS s týmem, který je plný velkých hráčů. Je nadšený z tohoto nového výzvu a motivuje ho to, aby se přizpůsobil novému týmu a klubu.

Avšak před zahájením nové sezóny, MLS čelí pracovnímu sporu s rozhodčími. Organizace zaměstnavatelů rozhodčích oznámila, že bude uzamčena kvůli zamítnutí navrhovaného kolektivního dohodych rozhodčími. To znamená, že pravděpodobně budou nahrazení rozhodčími řídit zápasy na předvídatelnou budoucnost.

Tato situace vytváří temné mraky nad zahájením zajímavé sezóny MLS. Je to však také příležitost pro Lionela Messiho, který má celou sezónu na to, aby ukázal své kouzlo na hřišti. V minulé sezóně pomohl Inter Miami vyhrát první ročník Leagues Cup s týmem Liga MX. Nicméně klub se neprobojoval do play-off poté, co měl pomalý start. Minulou sezónu skončil na 14. místě ve Východní konferenci.

Zatímco Inter Miami disponuje hvězdami, tým Columbus Crew ukázal své schopnosti v minulém roce, když vyhrál finále MLS Cupu 2:1. Columbus Crew má v týmu svou vlastní hvězdu v kolumbijském útočníkovi Cuchu Hernandezovi, který byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem finále.

Kromě Suareze se liga přivítala i jiné velké mezinárodní osobnosti, jako je veterán Bundesligy Emil Forsberg, který byl podepsán New York Red Bulls, francouzský brankář Hugo Lloris s LAFC, chorvatský útočník Petar Musa s Dallas a belgický útočník Hugo Cuypers s Chicagem.

Tento rok se nejenom Messi a Suarez připojí k lize, ale také mladí talentovaní hráči. Mezi nováčky jsou například 22letý brazilský hráč Gabriel Pec s LA Galaxy, 19letý argentinský útočník Agustin Ojeda s NYCFC a 18letý venexuelský křídelník David Martinez s LAFC.

Přestože se tato sezóna liší od předchozích, protože nejsou žádné nové týmy v soutěži, je stále na co se těšit. Major League Soccer se dynamicky rozšiřovala, a tak stěží můžeme předpovídat, jak vypadá bude liga za několik let. V nadcházejících letech budou mít oči světa opět zaměřeny na MLS, protože Spojené státy budou pořádat Copa America, světový pohár a Mistrovství světa klubů FIFA.

FAQ:

1. Kdo jsou Lionel Messi a Luis Suarez?
Lionel Messi a Luis Suarez jsou argentinský a uruguayský fotbalista, kteří spolu hráli v Barceloně a nyní jsou oba hráči Major League Soccer (MLS) klubu Inter Miami.

2. Kdo podepsal Luis Suareze v MLS?
Luis Suarez podepsal smlouvu s klubem Inter Miami.

3. S kým bude hrát Inter Miami první utkání sezóny?
Inter Miami bude hrát první utkání sezóny proti Real Salt Lake.

4. Jakou příležitost přináší přestup do Inter Miami Luisi Suarezovi?
Přestup do Inter Miami přináší Luisi Suarezovi příležitost snít o vyhrání titulu MLS s týmem, který je plný velkých hráčů.

5. Jaký spor čelí MLS s rozhodčími?
MLS čelí pracovnímu sporu s rozhodčími, protože zaměstnavatelé rozhodčích zamítli navrhovanou kolektivní dohodu.

6. Jaký dopad toto uzamčení může mít na zápasy v budoucnosti?
Pravděpodobně budou nahradit rozhodčí a řídit zápasy na předvídatelnou budoucnost.

7. Jak si vedl Inter Miami v minulé sezóně?
Inter Miami skončil na 14. místě ve Východní konferenci a nepostoupil do play-off.

8. Kdo vyhrál finále MLS Cupu minulý rok?
Tým Columbus Crew vyhrál finále MLS Cupu minulý rok.

9. Kdo byl nejužitečnějším hráčem finále?
Kolumbijský útočník Cuchu Hernandez z týmu Columbus Crew byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem finále.

10. Kdo jsou další velké mezinárodní osobnosti, které se připojily k MLS?
Mezi další velké mezinárodní osobnosti, které se připojily k MLS, patří Emil Forsberg, Hugo Lloris, Petar Musa a Hugo Cuypers.

11. Kteří mladí hráči se připojili k MLS?
Mezi mladé hráče, kteří se připojili k MLS, patří Gabriel Pec, Agustin Ojeda a David Martinez.

12. Jaký bude další vývoj MLS?
Major League Soccer se dynamicky rozšiřuje a bude mít v nadcházejících letech oči světa zaměřeny na sebe, protože Spojené státy budou pořádat Copa America, světový pohár a Mistrovství světa klubů FIFA.

Definition:

– MLS (Major League Soccer) – hlavní fotbalová liga v USA a Kanadě

Suggested related links:
Major League Soccer