Rider zařizuje vítězství v prodloužení proti Burleson Centennial

Rider se uchyloval k nejlepší střelkyni v historii programu, když potřeboval gól v prodloužení. Jimena Rodriguez se prosadila až po 2 minutách a 11 vteřinách prvního poločasu prodloužení a Lady Raiders udrželi vedení 2-1 až do konce zápasu proti Burleson Centennial v oblastním kole Region I-5A na Newton Field. V dalším zápase se Rider utká s týmem Joshua v čtvrtfinále Regionu I-5A v úterý od 16:00 na stadionu Northwest ISD Stadium v Justinu. První gól Lady Raiders zaznamenala Mia Gilmore ve 35. minutě zápasu.

WFHS dominuje proti El Paso Bowie

Alinessa Salinas otevřela skóre v zápase pro Wichita Falls High hned v osmé minutě, když využila asistence Hallie Wagoner. Tento gól položil základy pro vítězství 5-0 nad El Paso Bowie v oblastním kole Region I-4A. Lady Coyotes zamíří do čtvrtfinále Regionu I-4A, kde je čeká souboj s Canyon Randalem v utkání plánovaném na úterý od 17:00 na stadionu Happy State Bank Stadium v Amarillu. Wichita Falls High převládlo ve hře, když mělo 23 střel na bránu oproti pouhým 3 střelám Bowie. Salinas se dvěma góly, Johnson, Wagoner a Borrego s jedním gólem přispěly k výhře. Salinas, Ketner a Wagoner měly asistenci. Aidan Herrera si připsala čisté konto, když zlikvidovala všechny tři střely, kterým čelila.

1. Kdo zaznamenal gól v prodloužení zápasu Rider vs Burleson Centennial?
Gól v prodloužení zaznamenala Jimena Rodriguez.

2. Jak dlouho trvalo, než Rodriguez zaznamenala gól v prodloužení?
Rodriguez zaznamenala gól po 2 minutách a 11 vteřinách prvního poločasu prodloužení.

3. Jaké bylo výsledné skóre zápasu Rider vs Burleson Centennial?
Lady Raiders vyhráli zápas s výsledkem 2-1.

4. S jakým týmem se utká Rider v dalším zápase?
V dalším zápase Rider skonfrontuje s týmem Joshua.

5. Kde se bude konat čtvrtfinále Regionu I-5A mezi Rider a Joshuou?
Čtvrtfinále se bude konat na stadionu Northwest ISD Stadium v Justinu.

6. Kdo otevřel skóre v zápase WFHS vs El Paso Bowie?
Alinessa Salinas otevřela skóre zápasu.

7. Kdy Salinas zaznamenala svůj gól?
Salinas zaznamenala svůj gól v osmé minutě zápasu.

8. Jaká byla výsledná skóre zápasu WFHS vs El Paso Bowie?
Wichita Falls High vyhrálo zápas s výsledkem 5-0.

9. S jakým týmem se utká Wichita Falls High v čtvrtfinále Regionu I-4A?
V čtvrtfinále se Wichita Falls High utká s týmem Canyon Randal.

10. Kde se bude konat čtvrtfinále Regionu I-4A mezi Wichita Falls High a Canyon Randal?
Čtvrtfinále se bude konat na stadionu Happy State Bank Stadium v Amarillu.

11. Kolik střel měl tým Wichita Falls High na bránu?
Wichita Falls High měl 23 střel na bránu.

12. Kolik střel měl tým El Paso Bowie na bránu?
El Paso Bowie měl pouze 3 střely na bránu.

13. Kdo přispěl k vítězství Wichita Falls High?
K vítězství přispěli Salinas se dvěma góly, Johnson, Wagoner a Borrego s jedním gólem.

14. Kdo měl asistenci při gólech Wichita Falls High?
Salinas, Ketner a Wagoner měli asistenci.

15. Jak si vedl brankář Aidan Herrera?
Brankář Aidan Herrera si připsal čisté konto, když zlikvidoval všechny tři střely, kterým čelila.

Definice klíčových pojmů:

Prodloužení: Doba navazující na řádný hrací čas, která se přidává v případě, že zápas neskončí rozhodnutím během regulérní doby. Většinou trvá 2×15 minut.
Oblastní kolo: Fáze turnaje, ve které se týmy z jedné oblasti nebo regionu utkávají mezi sebou. Vítězný tým postupuje do další fáze turnaje.
Čtvrtfinále: Kolo turnaje, ve kterém zbývá osm týmů, které soutěží o postup do semifinále.
Region: Rozsáhlejší oblast turnaje, která zahrnuje několik oblastí.