PK Yonge Girls Soccer Team Celebrates Historic Season with Honors

Výjimečná sezóna pro fotbalový tým dívek PK Yonge přináší další pocty.

Modrá vlna postoupila letos do své první finálové čtyřky ve školní historii sezonou 2023-2024. I když PK Yonge prohrála 3:0 s Montverde Academy, která je na národní úrovni hodnocena, ve státním semifinále třídy 3A v Auburndalu, bylo nač být hrdým hlavní trenérkou Rebeccou Schackow a jejím modrým vlnám.

Bosshardt Realty All Area tým dívek ve fotbale není ve své podstatě nic jiného, neboť pět hráček z PK Yonge tvoří tento malý školní tým.

Junior Faith Hardy vede tým malé školy. Hardy se opět řadila mezi nejlepší střelce v oblasti s 39 góly jako kapitánka týmu Blue Wave s bilancí 16-4-3.

Fotografie od C.J. Gish PK Yonge’s Mae Dodd vstřelila 10 gólů a přidal 10 asistencí.

“Je ofenzivní hráčkou roku pro naši týmovou každoročně,” řekl Schackow. “Faith se s věkem stále zlepšuje. Neustále pracuje na tom, aby pro náš tým byla nejlepším útočníkem, jakým může být. Dává góly v těch nejdůležitějších momentech a je obětavá a skromná. Faith se obětuje pro své spoluhráče a sní o tom, jak se můžeme stát velcí jako tým, a udělá cokoli pro to, abychom to dosáhli.”

Junior Mae Dodd tvoří zástupce Blue Wave na středovém poli. Dodd skončila druhá v týmu PK Yonge s 10 góly a jejích 10 asistencí bylo také druhé v Blue Wave.

“Mae je tvrdá a sebevědomá hráčka, která se nepoleká žádného výzvy,” řekla Schackow. “Má skvělou výdrž a vytrvalost a vždy je připravena.”

Obranné pozice jsou obě od PK Yonge. Junior Emma Mansfield a seniorka Marleigh Schackow. Mansfield přispěla v sezóně 2023-2024 pro Blue Wave osmi góly a čtyřmi asistencemi.

Fotografie od C.J. Gish PK Yonge’s Marleigh Schackow (20) vstřelila jako záložník devět branek a přidal čtyři asistence.

“Emma je spolehlivá a silná hráčka, která přijímá každou výzvu,” uvedla Schackow. “Ona bojuje skrz výzvy a je silou našeho týmu, je spolehlivá a všestranná.”

Dcera trenéra Schackowa, Marleigh, byla jedinou seniorskou hráčkou, která začala v letošním týmu PK Yonge. S devíti góly byla třetí v týmu a přidala čtyři asistence.

“Marleigh je kapitánka, vůdkyně a lepidlo našeho týmu,” řekla Rebecca Schackow. “Vynutí to nejlepší z každého z nás a posiluje náš tým a pomáhá nám dosáhnout velkých věcí. Je chytrá hráčka, velmi odvážná a nejlepší v nádherné hře našeho týmu, a také kreativní a chytrá.”

Pátým a posledním členem týmu malé školy PK Yonge je brankářka patriotka Norah Pancoast. Ve fotbale potřebujete velkou brankářku a Pancoast vystřelila 66 zákroků na branku a povolila pouze 11 gólů s průměrem .670 GAA (góly na zápas) a 10 čistých kont.

Fotografie od C.J. Gish PK Yonge’s Norah Pancoast provedla 66 zákroků, povolila pouze 11 gólů a měla 10 čistých kont na brance.

“Norah je talentovaná a oddaná hráčka, která je ochotna se každý den učit, jak se zlepšit,” řekla Rebecca Schackow. “Pracuje tvrdě ve každém tréninku a navzdory překážkám vždy usiluje o vyniknutí.”

Hned za velkou školou PK Yonge se na tým malé školy dostali Newberry a Williston s dvěma zástupci.

Newberry skončila s vítězným bilancí 11-9-1 a jen těsně nedostala postup do regionálních playoff poté, co prohrála s PK Yonge v semifinále 4-3A. Panthers jsou zastoupeni dvěma záložníky, seniorkou Vanessou Weaverovou a sophomore Peyton Cremeansovou.

Weaverová skončila druhá v týmu s 17 góly a předvedla nejvíce asistencí pro Panthers s 14.

“Toto je dobře zasloužené místo v All Area malém školním týmu,” řekla trenérka Ellie Chenowethová z Newberry. “Vanessa je kapitánka již čtyři roky, která vložila svoje srdce a duši do tohoto týmu. Byla vždy připravena být vůdcem našeho týmu na hřišti i mimo něj. Velmi mě ohromila jejím loňským výkonem a její absence příští rok bude značně citelná!”

Cremeans vedl Newberry s 18 góly a přidal šest asistencí.

“Peyton je jednou z našich mladších hráček, která konzistentně vede náš tým vstřelenými góly a drží míč během zápasu,” řekla Chenowethová. “Už jsem viděla růst a rozvoj za dva roky, které hrála za Newberry. Peyton věnuje hodně práce mimo zápasy a pravidelné tréninky, což přispívá k jejímu úspěchu na hřišti. Je tvůrcem hry a vždy najde způsob, jak pro náš tým něco udělat.”

Williston také měl úspěšnou sezónu s bilancí 11-5 a jen těsně nedostal postup do státních playoff, když prohrál 3:2 s Keystone Heights ve čtvrtfinále 4-3A. Sophomore středopolař/útočník Julia Murphy a junior útočník Yari Mujica tvoří Red Devils.

Mujica byla jedním z nejlepších střelců v oblasti s 41 góly.

“Yari hodně vyrostla v této sezóně a stala se konzistentní v touze po zlepšení,” řekla trenérka Carrie Murphyová z Willistonu. “Hrála dobře se svým týmem a také se vyvíjela ve své sebedůvěře, když věděla, že je rychlejší než většina obránců, kterým čelila. Byla neúnavná až do dosažení gólu.”

Murphy vedl Red Devils s 29 asistencemi a přidal pět gólů.

“Julia je rychlá na kraji a má skvělý přihrávku,” řekla Murphyová. “Ráda dostává dlouhým míčem a spojuje se s Yari a dalšími spoluhráči. Dobre přihrává, ale má také skvělou střelu z dálky, která soupeře překvapí.”

Zbytek týmu malé školy tvoří junior Savannah Creech z Branfordu v záloze/útoku a junior Kiersten Shaw z Keystone Heights v útoku. Creech v sezóně 8-7-3 Buc přispěla 20 góly a pěti asistencemi, zatímco Shaw byla také jednou z nejlepších střelkyň oblasti s 34 góly pro Indians, kteří měli bilanci 12-7-1 a dostali se do 3A playoff, než je PK Yonge v prvním kole vyřadil.

All-Area velký školní tým ve fotbale je trochu více rozdělený.

Často kladené otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích uvedených v článku:

1. Jaké pocty přinesla sezóna PK Yonge’s fotbalovému týmu dívek?
PK Yonge postoupil do své první finálové čtyřky ve školní historii sezónou 2023-2024.

2. Jaké skóre PK Yonge dosáhl ve státním semifinále třídy 3A v Auburndalu?
PK Yonge prohrál 3:0 s Montverde Academy.

3. Kdo vedl tým PK Yonge?
Hlavní trenérkou týmu PK Yonge byla Rebecca Schackow.

4. Kdo byl nejlepší střelkyní v týmu Blue Wave?
Faith Hardy byla nejlepší střelkyní týmu Blue Wave s 39 góly.

5. Kdo byl druhou nejlepší střelkyní a asistentkou v týmu?
Mae Dodd byla druhou nejlepší střelkyní (10 gólů) a také druhou nejlepší asistentkou (10 asistencí) v týmu Blue Wave.

6. Kdo byly ostatní hráčky z týmu PK Yonge?
Emma Mansfield a Marleigh Schackow hrály na obranných pozicích. Marleigh Schackow byla jedinou seniorskou hráčkou v týmu a kapitánkou týmu PK Yonge. Brankářkou byla Norah Pancoast.

7. Kteří hráči z týmu Newberry se dostali na All Area tým dívek ve fotbale?
Vanessa Weaverová a Peyton Cremeansová byly z Newberry zastoupeny na tomto týmu.

8. Kteří hráči z týmu Williston se dostali na All Area tým dívek ve fotbale?
Julia Murphy a Yari Mujica byli z Williston zastoupeni na tomto týmu.

9. Kteří další hráči se dostali na All Area tým dívek ve fotbale?
Savannah Creech z Branfordu a Kiersten Shaw z Keystone Heights byli také členy tohoto týmu.

Klíčové termíny a odborné pojmy v článku:

– Bilance – statistika výsledků (počty výher, proher a remíz)
– Asistence – přihrávka, která vede ke gólu
– Kapitán/ka – hráč/ka, který/á vede tým
– Útočník/ce – hráč/ka, který/á se zaměřuje na dosažení gólu
– Střelec/ka – hráč/ka, který/á vstřeluje góly
– Zástupce/zástupkyně – hráč/ka zastupující tým
– Záložník/ce – hráč/ka, který/á hraje ve středu pole a pomáhá obraně i útoku
– Obránce/ka – hráč/ka, který/á brání branku před protivníky
– Brankář/ka – hráč/ka, který/á brání branku před vstřelením gólu

Sugerované související odkazy na hlavní doménu (ne podstránky):
PK Yonge School
Bosshardt Realty